200-250 TL'ye klavye önerisi

whoisEfkan

Femtopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Klavye almayı düşünüyorum. RGB olursa iyi olur, mekanik olup olmaması fark etmez. Önerileriniz için teşekkürler.

Outemu Switch klavye alınmaz. Gamepower saber Red Switch aldım 3 ay kullanıp iade ettim. W A S D tuşları bozuldu. O fiyata mekanik klavyeden hayır bekleme. Cooler master iyidir.
Hocam zaten trust gxt890 fiyatı ucmus durumda en iyi secim benim icinde MK110 olacaktır rgb leri cok hosuma gitti gxt890 a göre

Hocam zaten Trust gxt890 fiyatı ucmus durumda en iyi secim benim icinde MK110 olacaktır RGB'leri cok hosuma gitti gxt890'a göre.

Gerçekten 300 liranı 30 liralık klavyeden tek farkı ışığı olan bir klavyeye mi vereceksin? Bence üstüne para koy gerekirse 1-2 ay bekle güzel bir mekanik klavye al 300 lirayı bir 'mekanik hisli' klavyeye vermek doğru değil her ne kadar Cooler Master olsa da.

Gerçekten 300 liranı 30 liralık klavyeden tek farkı ışığı olan bir klavyeye mi vereceksin? Bence üstüne para koy gerekirse 1-2 ay bekle güzel bir mekanik klavye al 300 lirayı bir 'mekanik hisli' klavyeye vermek doğru değil her ne kadar Cooler Master olsa da.
hocam bende seve seve alıcam ama ailem izin vermiyor paranın benden cıkacagı halde

Geri
Yukarı