200-250TL CPU fan önerisi

Sizin attığınızdan daha kaliteli olduğu kesin.
Dark dediğin marka Çin'de ürettirip logo basıyor sadece. Hem kalite bazında değil, soğutma performansı bazında kıyaslarsan benim attığım her türlü ezer. Kalite olarak kıyaslarsan da esşit diyebiliriz. İkisi de kaliteli ürünler değiller.

Dark dediğin marka Çin'de ürettirip logo basıyor sadece. Hem kalite bazında değil, soğutma performansı bazında kıyaslarsan benim attığım her türlü ezer. Kalite olarak kıyaslarsan da esşit diyebiliriz. İkisi de kaliteli ürünler değiller.
Şimdi önerilen ürünler şunlar;
1. Seçenek
2. Seçenek
3. Seçenek
4. Seçenek
Bunlar hakkında en azından araştırma yapmış gibi görünüyorsunuz bunlardan hangisi daha mantıklı neden diğerlerine göre açıklarsanız sevinirim.

Şimdi önerilen ürünler şunlar;
1. Seçenek
2. Seçenek
3. Seçenek
4. Seçenek
Bunlar hakkında en azından araştırma yapmış gibi görünüyorsunuz bunlardan hangisi daha mantıklı neden diğerlerine göre açıklarsanız sevinirim.
Snowman T4 , kendim de kullanıyorum almadan önce Dark ve Gametech markalarına da göz gezdirdim. Dark ve Gametech soğutucu da bulunan fanlar 9CM aklında bulunsun. T4 önerme sebebim 2 tane 12CM fan ışıkları daha güzel soğutma performansı da gayet güzel 1200 AF işlemci kullanıyorum stok soğutucu ile 70 derece civarı çalışıyordu bu soğutucu da 45 civarı (Tek fanlı kullanıyorum) çalışıyor yük altında. İçinden çıkan termal macun 6.63w/mk kötü bir macun değil çok iyi bir macunda değil şuan o macun ile kullanıyorum.
Dark markasını öven arkadaşa da yorumum şudur Dark'ta aman aman bir marka değil hepsi aynı logo basan markalar.

Markasını ilk kez duyuyorum. Benim attığım linkteki ürün Dark firmasına ait. Ben sizin yerinizde olsaydım ve 250 Türk Liram olsaydı kesinlikle attığım linkteki kule tipi işlemci soğutucusunu alırdım. Tabii ki arkadaşların attıklarını da alabilirsiniz.
Hocam attığınız marka fason marka diye biliyorum aman aman çok kaliteli değil.
@erme Hocam attığı güzel model marka değil model olarak bakmanız gerekir.

Snowman T4, kendim de kullanıyorum almadan önce Dark ve Gametech markalarına da göz gezdirdim. Dark ve Gametech soğutucu da bulunan fanlar 9cm aklında bulunsun. T4 önerme sebebim 2 tane 12cm fan ışıkları daha güzel soğutma performansı da gayet güzel 1200 AF işlemci kullanıyorum stok soğutucu ile 70 derece civarı çalışıyordu bu soğutucu da 45 civarı (Tek fanlı kullanıyorum) çalışıyor yük altında. İçinden çıkan termal macun 6.63w/mk kötü bir macun değil çok iyi bir macunda değil şu an o macun ile kullanıyorum.
Dark markasını öven arkadaşa da yorumum şudur Dark'ta aman aman bir marka değil hepsi aynı logo basan markalar.

2. daha mantıklı. 3 adet fanı ve 6 adet bakır ısı borusu var.

Dark diyen arkadaşa kanmayın takılmayın. O da pek kaliteli değil.

Hocam 2 ve 4 bakabilirsiniz işinizi görür.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar başka bir öneri veya bilgi aktarımınız olursa mutlaka yazın. Bir sorum var ufak kasa modeli konu başında mevcut ebatta sığmada problem yaşar mıyım 1. sorum? AM4 yani 1. nesil Ryzen 5 1600 işlemcide soket uyumsuzluğu oluşurmu bunlardan birinde yani bazen oluyor AM3 uyumlu diyor takmaya uraşıyorsun paran gittiğiyle kalıyor kontrol edip bilgi desteği sağlarsanız çok memnun olurum bu da 2. sorunum.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar başka bir öneri veya bilgi aktarımınız olursa mutlaka yazın. Bir sorum var ufak kasa modeli konu başında mevcut ebatta sığmada problem yaşar mıyım 1. sorum? AM4 yani 1. nesil Ryzen 5 1600 işlemcide soket uyumsuzluğu oluşurmu bunlardan birinde yani bazen oluyor AM3 uyumlu diyor takmaya uraşıyorsun paran gittiğiyle kalıyor kontrol edip bilgi desteği sağlarsanız çok memnun olurum bu da 2. sorunum.
Diğerleri hakkında bilgim yok T4 uyumludur işlemcinize.

Soket ile ilgili hiçbiri ile sorun yaşamazsınız, hepsi uyumlu. Kasanızın soğutucu desteği ile ilgili bilgi bulamadım. Muhtemelen uyacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı