200-270 TL'ye palm grip mouse tavsiyesi

Bütçe
270 TL
Hocam konuyla alakası yok ama Viper Mini'den memnun musunuz? Lod sorunu sıkıntı çıkarıyor mu? Rival 3'den geçmeyi düşünüyorum.

Fazlasıyla memnunum. Rival 3 ile lod mesafesi aynı olması lazım (kaynak: SteelSeries Rival 3 vs Razer Viper Mini Side-by-Side Mouse Comparison). YouTube'da elektrik bandı ile çok kolay çözümleri var. Evde olsaydı denerdim de şu an yok. Ancak bir sorun çıkarmadı şu ana kadar. Ayrıca neden Rival 3'ten Viper Mini'ye geçiyorsunuz?

Ben de Razer'i düşündüm fakat elim küçük gelebilir diye korkuyorum. Çünkü mini modeli o yüzden küçük. 18cm sıkıntı olmaz değil mi?
Deathadder v2 mini öneririm eline küçük gelip gelmeyeceğini tam kestiremiyorum, büyü ihtimalle küçük gelir. Mediamarktta deathadder v2 miniyi deneyebilirsiniz.
Olmaz ise deathadder essantial modeline bakabilirsiniz ve ya deathadder v2 ye.

Eline uyarsa Viper Mini palm için uygun. (kendim kullanıyorum.)

Viper Mini palm için uygun değil. (kendim kullanıyorum)

Elin kaç cm ve claw alışmayı denesem alışabilir miyim? Çünkü şu ana kadar Logitech M500 corded mouse kullandım ve mouse büyük olup Palm'a göre yapıldığı için palm kullandım (fareyi Google'da aratın anlarsınız demek istediğimi). Eğer vakit bulursam bir mağazaya gidip deneyeceğim. Teşekkürler herkese cevapları için.

Elin kaç cm ve claw alışmayı denesem alışabilir miyim? Çünkü şu ana kadar Logitech M500 corded mouse kullandım ve mouse büyük olup Palm'a göre yapıldığı için palm kullandım (fareyi Google'da aratın anlarsınız demek istediğimi). Eğer vakit bulursam bir mağazaya gidip deneyeceğim. Teşekkürler herkese cevapları için.

Elim tam 20cm. Ben inca img 329'dan geçtim Viper Mini'ye. İmg 329 bayağı büyük bir mouse ve palm tutuyordum. Viper Mini'ye geçince 2-3 günde alıştım. Küçük olması çok daha rahat hissettiriyor. Kullanımı daha kolay oluyor oyunlara. Sensöründen bahsetmeye bile gerek yok.

Geri
Yukarı