200-300 dolar dizüstü bilgisayar önerisi

Adonis007

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda Çin'de dil öğreniyorum ve gelecek yıl yapay zeka (AI) üzerine lisans programına başlayacağım. Bu programa uygun olarak şimdiden bir dizüstü bilgisayar satın almak istiyorum. Başlangıç seviyesi bütçem 200-300 dolar arasında. Ekran kartlı bir model olması daha iyi olur, çünkü ara sıra Photoshop ve montaj işleri yapmayı planlıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

o fiyata iyi bir şey bulacağını sanmıyorum

Şu anda Çin'de dil öğreniyorum ve gelecek yıl yapay zeka (AI) üzerine lisans programına başlayacağım. Bu programa uygun olarak şimdiden bir dizüstü bilgisayar satın almak istiyorum. Başlangıç seviyesi bütçem 200-300 dolar arasında. Ekran kartlı bir model olması daha iyi olur, çünkü ara sıra Photoshop ve montaj işleri yapmayı planlıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
bu istenilenler için en az 500-600 dolarlık bir bütçe gerekiyor (en az)

hocam @GFYT sizde bir baksanız konuya

O fiyata iyi bir şey bulacağını sanmıyorum.

Bu istenilenler için en az 500-600 dolarlık bir bütçe gerekiyor (en az)

Hocam @GFYT sizde bir baksanız konuya.

Laptoplarla alakalı bilgim yok ne yazık ki, @Artoria Pendragon benden cok daha bilgili bu konuda müsaitse yardımcı olur.

Bu bütçede istediğin laptoplar zor bulunur. Tıkla bu laptop Radeon Graphics'lere sahiptir ve Photoshop ve montaj için yeterli olur diye düşünüyorum. Eğer gerçekten düzgün bir makine istiyorsanız bütçeniz 650$+ olmalı.

200-300 dolara, harici ekran kartlı bir laptop bulmanız imkansız. En azından yapay zekada atak yapan NVDIA gpulu harici ekran kartlı laptoplar bakınacaksanız 600 700 dolarlara çıkarmanız gerekecek.

hocam baktım ama istedikleriniz için bir laptop yok. Fiyatınız çok düşük

Bu bütçede istediğin laptoplar zor bulunur. Tıkla bu laptop Radeon Graphics'lere sahiptir ve Photoshop ve montaj için yeterli olur diye düşünüyorum. Eğer gerçekten düzgün bir makine istiyorsanız bütçeniz 650$+ olmalı.
hocam yapay zeka ile uğracakmış bu kurtarmaz

sizin işinize uygun yani workstation laptoplar bile 1400 dolardan başlıyor o da aralarından en kötüsü

Geri
Yukarı