200-300 TL 7.1 kablolu kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
200-300
Arkadaşım merhabalar sana önereceğim kulaklık bu bütçedeki en iyi kulaklık yani 7.1'i Windows Sonic açarak yapabilirsin onlar sadece pazarlama taktikleri.

Site güvenilir mi? Teknostore güvenilir mi? tıklayarak bakabilrisin. Rampage önermem garanti vb. çok kötü işliyor ürünlerinin de %90'ı berbat.
Şimdi yeni bir kulaklık düşünmeye başladım. Bu kulaklık için yazılan öneriler iyi fakat çok ismini duymadığım bir firma evet illaki güvenilirdir fakat bilemiyorum :D
Şimdi yeni bir kulaklık düşünmeye başladım. Bu kulaklık için yazılan öneriler iyi fakat çok ismini duymadığım bir firma evet illaki güvenilirdir fakat bilemiyorum :D
Yani güvenilir bile olsa ailemi ikna etmek zor olur

Everest, Gamepower, Rampage seni üzer ben yaptım sen yapma hocam şimdiden uyarayım 6 ay sonra kulaklık bozuldu diye konu açarsın çünkü. Amazon'da 226 TL koşup al satıcıda amazonmuş koşulsuz şartsız 30 gün iade süren var. Tronsmart Sono Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Everest, Gamepower, Rampage seni üzer ben yaptım sen yapma hocam şimdiden uyarayım 6 ay sonra kulaklık bozuldu diye konu açarsın çünkü. Amazon'da 226 TL koşup al satıcıda amazonmuş koşulsuz şartsız 30 gün iade süren var. Tronsmart Sono Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Amazon olması ve fiyatının diğerlerinden daha ekonomik olması güzel. Kargo amazondan kaynaklı 1 hafta kadar sürse de dert değil acelemiz yok. Teşekkür ederim bir düşüneceğiz evdekilerle

Arkadaşlar son olarak Amazondan 226 tlye Tronsmart Sono Mikrofonlu kulaklık aldık. Amazon Prime üyeliği başlatttık fakat tahmini teslimat süresini Cumartesiden başlatıyor. Neyse acelemiz yok zaten. Vade farksız 3 taksit de vardı. Gayet iyi. Ürün elime ulaştığında unutmazsam görüşlerimi paylaşacağım. Çünkü ürünü kullananlar pedinin biraz ağrıttığını söylemişler.

Arkadaşlar son olarak Amazon'dan 226 TL'ye Tronsmart Sono mikrofonlu kulaklık aldık. Amazon Prime üyeliği başlatttık fakat tahmini teslimat süresini cumartesiden başlatıyor. Neyse acelemiz yok zaten. Vade farksız 3 taksit de vardı. Gayet iyi. Ürün elime ulaştığında unutmazsam görüşlerimi paylaşacağım. Çünkü ürünü kullananlar pedinin biraz ağrıttığını söylemişler.

Hayırlı olsun, çok güzel bir tercih yapmışsınız.

Evet arkadaşlar kulaklık birkaç gün önce elime ulaştı ve ilk deneyimlerimi paylaşacak kadar kullandım. Öncelikle kulaklığın 1 tane hoparlör bir tane de mikrofon için jak USB'si bulunmakta. Ekstra bir şey kablo olmuyor. Bir de tak çıkar mikrofonu ile gayet iyi bir kulaklık. Yalnız ilk günler de kulaklığın küçük olmasından dolayı kulaklarınız ağrıyabilir. Birkaç gün olmasına rağmen ağrılar devam ediyor. Kulaklık oyunlarda ses kasma konusunda rahat ayrıca müzik konusunda da rahat. Amazon'dan 1 haftada geldi Amazon Prime olmamıza rağmen galiba alışverişi yaparken "standart teslimat" açık kalmış. Neyse kargolama da iyiydi kulaklığı getirdikleri kutu büyük olduğundan kulaklık kutusundan geriye kalanlara karton koymuşlar iyi de olmuş. Kısaca deneyimlerim bu şekilde. Son olarak kulaklığın kendi kablosu üzerinden ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı