200-300 TL 7.1 Oyuncu kulaklığı önerisi

• Konuyu başlatan IVAR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

IVAR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 200 300 TL arası 7.1 ses kartlı sesi net ve yüksek olan oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Forumlarda bir çok konu var fakat çok kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Snopy Rampage SN-RW1

Kullanıyorum mutluyum profesyonel sayılabilecek derecede bir mikrofonu var. Ses kalitesi de gayet iyi ve 7.1 Uygulamasını indirip ayarları yapmadan 7.1 sesi alamıyorsun haberin olsun. Ve en güzel özelliği "Vibration" titreşim olayı. BASS olan yerlerde titriyo ve aşırı güzel bir his veriyor. Örneğin CS:GO awp ile sıktığında veya yakınında bomba patladığında oluşan bass a tepki olarak titreşim yaratıyor. Öneririm gayet memnunum.

Snopy Rampage SN-RW1

Kullanıyorum mutluyum profesyonel sayılabilecek derecede bir mikrofonu var. Ses kalitesi de gayet iyi ve 7.1 Uygulamasını indirip ayarları yapmadan 7.1 sesi alamıyorsun haberin olsun. Ve en güzel özelliği "Vibration" titreşim olayı. BASS olan yerlerde titriyo ve aşırı güzel bir his veriyor. Örneğin CS:GO awp ile sıktığında veya yakınında bomba patladığında oluşan bass a tepki olarak titreşim yaratıyor. Öneririm gayet memnunum.
Önerdiğiniz kulaklığa baktım ama 7.1 istiyorum SN-RW1 sanal 7.1 destekliyor "stereodan farksız" diye çok yorum gördüm gerçek ses kartlı 7.1 önerebileceğiniz varsa yazın lütfen.

200-300 TL ile gerçek 7.1 kulaklık alman imkansız diyim dolby destekli 7.1 lerde sanal 7.1 hocam bilgin olsun. Gerçek 7.1 kulaklıkların fiyatları çok yükseklerde geziyor :)

O fiyata alınabilecek en iyi kulaklıklar :
Steelseries Siberia 200(indirimli)
Razer Hammerhead Pro v2(yakın zamanda ben bundan alacağım) bence bu ikisi arasından da Razer Hammerhead Pro v2.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı