200 - 300 TL Aralığında İyi Bir Ekran Kartı

Oğuzhan Şen

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bütçem 200 ila 300 TL arası , gerçekten bu bütçede alabilceğimin en iyisini almak istiyorum oyunlarda kasmamasını istiyorum mesela ultra ayarlarda oynamamaya da razıyım ac4 gibi oyunları beni normal'de high'da kasmadan oynatabilsin oda yeter.

Sizden isteğim 200 ve 300 TL arası için ve 300 400 TL arası ekran kartı önerileri yapmanız, şimdiden teşekkürler :eek:

Fazla para vermeye gerek yok bu sana fazlasıyla yeticektir ; VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

İşlemcin AMD mi Intel mi?
AMD ise HD7790 idealdir.
Intel ise GTX650 veya GTX650Ti modellerine bakabilirsiniz.

Düzenleme: Böyle bir şey söz konusu değildir, arkadaş bu yorumu yüzünden forumdan uzaklaştırma almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcim AMD Athlon II X4 640 Processor 3.00 GHz bu işlemciyi bilmiyorum pek. Ekran kartını alırsam bu oyunlar için yeterli olur mu ?

işlemcim AMD Athlon II X4 640 Processor 3.00 GHz bu işlemciyi bilmiyorum pek ekran kartını alırsam bu oyunlar için yeterli olur mu ?

Alacağınız ekran kartıyla orantılı bir işlemci HD7790 ile iş görür hale gelecektir fazlasıyla.
Ram miktarınız 4GB+ ise rahatlıkla 2013/14 çıkışlı oyunları oynarsınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı