200-300 TL arası kablosuz kulaklık önerisi

Şerif Selen

Kilopat
Daha fazla  
200-300 TL arasında tam kablosuz olarak yeni nesil özellikler Type-C'si falanı falanı geçiyorum.
Mikrofon kalitesi olarak kalabalık gürültülü yerlerde sesi güzel ileten dışarıya ses geçirmeyen kulaklık önerisi olan var mı?
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro modelini düşünüyorum ses kalitesi olarak çok hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
200-300 TL arasında tam kablosuz olarak yeni nesil özellikler Type-C'si falanı falanı geçiyorum.
Mikrofon kalitesi olarak kalabalık gürültülü yerlerde sesi güzel ileten dışarıya ses geçirmeyen kulaklık önerisi olan var mı?
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro modelini düşünüyorum ses kalitesi olarak çok hoşuma gitti.

merhaba kulaklığı kulak içimi kulak üstümü arıyorsunuz?

Xiaomi 3 tane kablosuz kulaklık var, oyun oynarken Xbox oyun kolu ile beraber kulaklığı kullandığımda ses 3 saniyede bir gidip geliyor oyunda kasmalar oluyor. Tek kullanırken bir sorun yok ama.
Çöpe gitmek için bekleyen eski kırık Philips kablosuz kulaklık vardı onu denedim acaba markada mı sorun var bilgisayarda mı sorun var diye philips sorun çıkarmadı. Eğer bluetooth lu oyun kolu kullanıyorsanız ve kulaklığıda birlikte kullanacaksanız bu soruna dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı