200-300 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

OMEGAsh

Hectopat
Daha fazla  
Konuda belirttiğim gibi 250 TL civarında bir şey lazım. James Donkey 712, Corsair HS35 ve Gamepower luna 7.1 arasında gidip geliyorum ve almam lazım indirim bekleyemem maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
@kirknewsted kullanıyordu. O daha detaylı bilgi vericektir.
Henüz gelmedi. Yoğunluktan ayın 29 ya da 30'unda gönderecek İtopya zaten sokağa çıkma yasağı geldiği zaman almıştım ancak şu an süreci başladı paketleme vs. Geldiğinde hem detaylı inceleme yapacağım hem de HS50 ile karşılaştıracağım 2 ürünü de kullanmış olacağım için.
Ama abisi HS50 ile ile olan deneyimlerim gayet iyiydi.

HS35 alma sebebim kardeşimin kulaklığı haşat etmesiydi (makasla girişti sürücülere). Çok fark olmaz sanırım. Malzeme olarak bir tık daha kötü gibi duruyor ve pedleri kumaş olduğu için daha az terletecektir ama yalıtım daha kötü olur diye düşünüyorum.

Dediğim gibi gelsin hemen kutu açılımı ve karşılaştırma konusu açar sizi de etiketlerim 1 hafta daha bekleyebilirseniz. En geç salı açarım konuyu.
Ha bu arada Luna sakın almayın bildiğiniz kulağınızla sürücü birleşik pedler sadece kulaklığı kafada tutuyor rahatlığı berbattı.

Son düzenleme:
Henüz gelmedi. Yoğunluktan ayın 29 ya da 30'unda gönderecek İtopya zaten sokağa çıkma yasağı geldiği zaman almıştım ancak şu an süreci başladı paketleme vs. Geldiğinde hem detaylı inceleme yapacağım hem de HS50 ile karşılaştıracağım 2 ürünü de kullanmış olacağım için.
Ama abisi HS50 ile ile olan deneyimlerim gayet iyiydi.

HS35 alma sebebim kardeşimin kulaklığı haşat etmesiydi (makasla girişti sürücülere). Çok fark olmaz sanırım. Malzeme olarak bir tık daha kötü gibi duruyor ve pedleri kumaş olduğu için daha az terletecektir ama yalıtım daha kötü olur diye düşünüyorum.

Dediğim gibi gelsin hemen kutu açılımı ve karşılaştırma konusu açar sizi de etiketlerim 1 hafta daha bekleyebilirseniz. En geç salı açarım konuyu.
Ha bu arada Luna sakın almayın bildiğiniz kulağınızla sürücü birleşik pedler sadece kulaklığı kafada tutuyor rahatlığı berbattı.
Teşekkürler, konu açmanı bekleyeceğim çok sağ ol.

Corsair HS35 modelini 250 lira civarında bulabildin mi? Eğer bulabildiysen link atar mısın bende o fiyat aralığında kulaklık arıyorum bir süredir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı