200-300 TL arası su geçirmez kısa bot tavsiyesi

Makaleler
12
Daha fazla  
İndirimlerden falan Lumberjack kovalamanızı öneririm hocam, kendim de yıllardır botlarını ve normal ayakkabılarını kullanıyorum çok iyi marka, tam F/P. Su geçirmezlikleri de çok iyi, evdeki 5 yıllık botu atın karın içine şu an yine bir damla geçirmeyecektir.

İyi akşamlar. Spor ayakkabı tarzında bot tavsiyesi alabilir miyim? Su geçirmez olması şart. 40 numara giyiyorum.

Bu botu beğendim. Ancak Jump'ın konforunu beğenmediğim için alıp almamak da kararsızım. Jump spor ayakkabım var, konforlu değil, ayağımı ağrıtıyor.
Hocam spor tarzda değil ancak su geçirmez bot konusunda bu bütçede kesinlikle Scooter öneririm. İmkanı yok su geçirmiyor.

Bütçe yükseltme ihtimali varsa Harley Davidson botlar da çok güzel. Ancak spor tarzda değil maalesef. Su geçirmezlik konusunda sağlam bir şey istiyorsanız spordan vazgeçmek lazım bence. Şahsi fikrim tabii :)

İndirimlerden falan Lumberjack kovalamanızı öneririm hocam, kendim de yıllardır botlarını ve normal ayakkabılarını kullanıyorum çok iyi marka, tam F/P. Su geçirmezlikleri de çok iyi, evdeki 5 yıllık botu atın karın içine şu an yine bir damla geçirmeyecektir.
Aklımda da biraz pahalı, bütçemi aşıyor, yine de alabilirim.

Bütçe yükseltme ihtimali varsa Harley Davidson botlar da çok güzel. Ancak spor tarzda değil maalesef. Su geçirmezlik konusunda sağlam bir şey istiyorsanız spordan vazgeçmek lazım bence. Şahsi fikrim tabii
Spor tarzda olmasa da olmaz, açıkçası diğer botlardan bıktım. Sonuç olarak benim dediğim tarzda da su geçirmeyen modeller var sorun olacağını düşünmüyorum.
Biraz aşıyor ama belki daha ucuz buna benzer vardır.
Bunun mavi ve yeşili rengi hoşuma gidiyor onu düşünebilirim.

Bu iki modeli de gördüm, su geçirmez ibaresi yok herhalde bunlar su geçiriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı