200-300 TL kulaklık önerisi

Sende var mı yoksa araştırdın mı?

Yeterli yeteneğe sahip olduktan sonra stereo olan her kulaklıkta ses kasılabilir. Bu ürün içinde aynı şey geçerli. Bende olup olmaması önemli değil. Ama yine de kişisel deneyimleri merak ediyorsanız evet bende kullanıyorum. Forumda da kısa bir incelemesini yapmıştım isterseniz bakabilirsiniz.

Siz linki attığınızda 257TL'ymiş zaten.

1650222507566.png

F5 atınca fiyatı yükseldi.

1650222526685.png

Yeterli yeteneğe sahip olduktan sonra stereo olan her kulaklıkta ses kasılabilir. Bu ürün içinde aynı şey geçerli. Bende olup olmaması önemli değil. Ama yine de kişisel deneyimleri merak ediyorsanız evet bende kullanıyorum. Forumda da kısa bir incelemesini yapmıştım isterseniz bakabilirsiniz.
Bir adam film ve müzik konusunda bundan birşey beklemeyin diyor sence ?

Bir adam film ve müzik konusunda bundan bir şey beklemeyin diyor sence?

Evet o incelemeyi izlemiştim. Sesler ile ilgili şeylerden pek anlamıyorum. Oyunlarda işimi görüyor. Film ve müziklerde tatmin ediyor. Ben bu tarz şeylerde çok büyük beklentisi olmayan biriyim. Yıllarca 50-60 TL'lik kulaklıklar ile geçindim. Bu yüzden bu kulaklık bana normal geliyor. Arada internet kafelerde güzel kulaklıklar kullansam da hiçbiriyle müzik dinlemedim. Yani müzik ve film performansına bir şey diyemiyorum.

Geri
Yukarı