200-300 TL mekanik hisli klavye önerisi

Mekanik hissi var mıdır ya da

Mekanik hissi dediğimiz şey yalan dolandır hocam. Mekanik hissi dediğimiz şey farklıdır. Gerçek mekanik klavye hisli klavyeler fiyatı bütçenize el vermiyor. Ama bu klavye iyidir güvenebilirsiniz. Modları da var birkaç tane kullanırsınız.
@Erenilmekli bence 11.11 ve Black Friday'ı bekle aciliyetin yoksa. Sabahın bir vakti HB, GameBooster'in 5-6 klavyesinde falan %70'e varan indirimler yapmıştı. Ben de bu klavyeyi çektim 300 TL'ye aşırı memnunum. Apex 5 kullanıyordum 3 yıldır bu klavye ilaç gibi geldi.
Eki Görüntüle 2005039

Gamepower Gamebooster gibi markaları önermiyoruz forumca. Nedenlerini araştırabilirsiniz sorunlu markalardır.

Mekanik hissi dediğimiz şey yalan dolandır hocam. Mekanik hissi dediğimiz şey farklıdır. Gerçek mekanik klavye hisli klavyeler fiyatı bütçenize el vermiyor. Ama bu klavye iyidir güvenebilirsiniz. Modları da var birkaç tane kullanırsınız.

Gamepower Gamebooster gibi markaları önermiyoruz forumca. Nedenlerini araştırabilirsiniz sorunlu markalardır.
trust ziva lamaya kara verdim teşekkürler yardım ettiğiniz için

Gamepower Game Booster gibi markaları önermiyoruz forumca. Nedenlerini araştırabilirsiniz sorunlu markalardır.

MF PRODUCT Strike 0626 Blue Switch Kablolu Rgb Gaming Gerçek Mekanik Klavye Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu güzel midir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı