200-300 TL Mekanik klavye tavsiyesi

cem0104

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Bu fiyat aralaığında bir mekanik klavye arıyorum James Donkey 619 yada 610 modelleri aklımda var. Başka önerebileceğiniz mekanik klavye var mı? Bütçeyi biraz aşabalirim ama bu aralıkta olursa daha iyi olur. Max. 50 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Numerik tuş takımı olmasına gerek var mı? yoksa ona göre öneride bulunacağım. Şahsen numerik tuş takımını hiç kullanmadığım için büyük bir klavyenin masamda yer kaplamasını tercih etmiyorum.

Apex M400 kullanıyorum, öneririm.
M400 pahalı değil mi 😢
Numerik tuş takımı olmasına gerek var mı? yoksa ona göre öneride bulunacağım. Şahsen numerik tuş takımını hiç kullanmadığım için büyük bir klavyenin masamda yer kaplamasını tercih etmiyorum.
Farketmez
Apex M400 kullanıyorum, öneririm.
İndirimin ne kadar süreceği hakkında bilginiz var mı ? Alablirsem haftaya cuma alabilirim

Son düzenleme:
Hissiyatı nasıl peki ? Tatmin edici mi ? Rahat mı ? Bide fazla ses çıkarıyormu ? (Hangi renk switch olduğu yazmıyor o yüzden sordum)
@cabbarsan evde olmadığım için soruyorum. Apex M400 ün ışık modları var mı acaba?

Işık modu sadece 2 tane var. Birisi sürekli açık diğeri ise nefes alma. Hissiyatı için yorum yapmam doğru olmaz çünkü ilk mekanik klavyem ama switchler gayet yumuşak ve kırmızı switchteki gibi tam basmana gerek yok, ortalarda bir yerde algılıyor. Ses olarakta switch gayet sessiz ses keycapten geliyor buda rahatsız edici bir ses değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı