200-300 TL Oyun Kumandası Önerisi

GlacialFoxie

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir gamepad almayı düşünüyorum. PC'de bazı oyunları gamepad ile oynamak istiyorum. Bütçem 200-300 TL civarı. Bu ürünü almayı düşünüyorum:

Öneriniz var mı, iyi midir bu ürün?

Bu bütçede alabileceğiniz en iyi gamepad bence. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Soruların olursa da sorabilirsin.

Bu bütçede alabileceğiniz en iyi gamepad bence. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Soruların olursa da sorabilirsin.
Sen sanırım bu gamepadi kullanmışsın. Memnun musun? Şarj kaç saat gidiyor? Kaç saatte şarj oluyor? artı ve eksilerini sıralar mısın? Bir de indirim olur mu yılbaşında falan?

Yılbaşında indirim olabilir. Şuan güncel olarak kullanıyorum gamepadi. Şarj sürekli oynamama rağmen baya en az 2 gün falan gidiyor. Tek eksisi bluetooth değil de USB nano alıcı olmasıydı benim için ama dönüştücü falan alıp her cihazıma uygun hale getirdim. Analog ve tetikler gayet tepkisel, sekiro, dark souls oynuyorum güncel olarak ve CyberPunk'a da girişicem işte bugün. Plastiği biraz ucuz hissettiriyor ama ben zaten hep ucuz ürünler kullanmış bir insanım bunu mu dert edicem? USB nano alıcıyı takıyorsun bilgisayara gayet uzak mesafelerden driver, program derdi olmadan direkt her oyunu otomatik gamepad ile oynamaya başlıyorsun baya rahat yani kullanım. Sol analogda takılma sıkıntısı oldu onda da müşteri hizmetleri hızlı dönüş yaptı servis de ya değişti ya tamir etti emin değilim ama elime sıkıntısız ürün ulaştırdı yani baya ilgililerdi. Kısaca gayet memnunum. Not: Uzun süreler Dualshock 4, Xbox 360 ve Xbox One S gamepadleri kullanmış biriyim. Kısaca indirim bekleyip indirimde de yapıştır gitsin.

Yılbaşında indirim olabilir. Şuan güncel olarak kullanıyorum gamepadi. Şarj sürekli oynamama rağmen baya en az 2 gün falan gidiyor. Tek eksisi bluetooth değil de USB nano alıcı olmasıydı benim için ama dönüştücü falan alıp her cihazıma uygun hale getirdim. Analog ve tetikler gayet tepkisel, sekiro, dark souls oynuyorum güncel olarak ve CyberPunk'a da girişicem işte bugün. Plastiği biraz ucuz hissettiriyor ama ben zaten hep ucuz ürünler kullanmış bir insanım bunu mu dert edicem? USB nano alıcıyı takıyorsun bilgisayara gayet uzak mesafelerden driver, program derdi olmadan direkt her oyunu otomatik gamepad ile oynamaya başlıyorsun baya rahat yani kullanım. Sol analogda takılma sıkıntısı oldu onda da müşteri hizmetleri hızlı dönüş yaptı servis de ya değişti ya tamir etti emin değilim ama elime sıkıntısız ürün ulaştırdı yani baya ilgililerdi. Kısaca gayet memnunum. Not: Uzun süreler Dualshock 4, Xbox 360 ve Xbox One S gamepadleri kullanmış biriyim. Kısaca indirim bekleyip indirimde de yapıştır gitsin.
Çok teşekkürler. Eğer indirim gelirse direk almayı düşünüyorum inşallah gelir. Yardımınız için çok teşekkürler iyi geceler.

Yılbaşında indirim olabilir. Şu an güncel olarak kullanıyorum gamepadi. Şarj sürekli oynamama rağmen bayağı en az 2 gün falan gidiyor. Tek eksisi Bluetooth değil de USB nano alıcı olmasıydı benim için ama dönüştücü falan alıp her cihazıma uygun hale getirdim. Analog ve tetikler gayet tepkisel, Sekiro, Dark Souls oynuyorum güncel olarak ve Cyberpunk'a da girişeceğim işte bugün. Plastiği biraz ucuz hissettiriyor ama ben zaten hep ucuz ürünler kullanmış bir insanım bunu mu dert edeceğim? USB nano alıcıyı takıyorsun bilgisayara gayet uzak mesafelerden driver, program derdi olmadan direkt her oyunu otomatik gamepad ile oynamaya başlıyorsun bayağı rahat yani kullanım. Sol analogda takılma sıkıntısı oldu onda da müşteri hizmetleri hızlı dönüş yaptı servis de ya değişti ya tamir etti emin değilim ama elime sıkıntısız ürün ulaştırdı yani bayağı ilgililerdi. Kısaca gayet memnunum. Not: Uzun süreler DualShock 4, Xbox 360 ve Xbox One S gamepadleri kullanmış biriyim. Kısaca indirim bekleyip indirimde de yapıştır gitsin.

Değerli hocam, bu gamepad bulunmuyor şu anda. Siz satılan bir yer biliyor musunuz? @GlacialFoxie

Merhaba, bir gamepad almayı düşünüyorum. PC'de bazı oyunları gamepad ile oynamak istiyorum. Bütçem 200-300 TL civarı. Bu ürünü almayı düşünüyorum:

Öneriniz var mı, iyi midir bu ürün?

Bence teknosaya git ben orada çok güzel oyun kumandaları gördüm.

Geri
Yukarı