200-300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Evgili hocam normalde "hahaha" atmazdım ama gerçekten atılacak mesajlar yazmışsınız.

4 mesajıma da haha ifadesi atığınız için sizi şikayet ettim.

Yani demek istediğim şudur ki, sizde olan bir ekipman; her ne olursa olsun; sizde güzel çalışıyor diye herkeste güzel çalışmayabilir. Teknoloji şans işidir.
Sevgilerle.

Evet şans işi doğru ama binlerce satan bir ürünün yorumlarının ortlamasını alırsak o kulaklıktan daha iyi bir sonuç veriyor.

4 mesajıma da haha ifadesi atığınız için sizi şikayet ettim.
O mesajlara o ifade atılırdı. Üzgünüm. :)
Evet şans işi doğru ama binlerce satan bir ürünün yorumlarının ortalamasını alırsak o kulaklıktan daha iyi bir sonuç veriyor.
Her kullanıcı yorum yapmıyor. Mesela kullandığım ekipmanların hiçbirine yorum yapmam. Hepsi de kalitelidir. Bahsi geçen marka dışında :)
O yapılan yorumlar anlık, ilk alındığı zamanki ilk deneyimlerdir. Uzun deneyimlere bakarsanız sorun yaşattığını görebilirsiniz.
H2016D kulaklığı daha kaliteli. Forumda çok küçük bir araştırma ile görebilirsiniz.
Kendi kullandığınız ürünü savunmadan yaşamayan tiplerdensiniz galiba. Hiç laf ettirmiyorsunuz. Hani olur ya, sorunu olsa bile anlatmayanlar; kendisi kullanıyor diye mükemmel gösterenler.
Kullandığınız kulaklık kaliteli değil. Uzun kullanımda sorun çıkartır. Lütfen konu sahibine yanıltıcı içerikler yazmayın.
Konu sahibi eğer bahsi geçen modeli alırsa kumar oynamaktan başka farkı yoktur.

O mesajlara o ifade atılırdı. Üzgünüm. :)

Her kullanıcı yorum yapmıyor. Mesela kullandığım ekipmanların hiçbirine yorum yapmam. Hepsi de kalitelidir. Bahsi geçen marka dışında :)
O yapılan yorumlar anlık, ilk alındığı zamanki ilk deneyimlerdir. Uzun deneyimlere bakarsanız sorun yaşattığını görebilirsiniz.
H2016D kulaklığı daha kaliteli. Forumda çok küçük bir araştırma ile görebilirsiniz.
Kendi kullandığınız ürünü savunmadan yaşamayan tiplerdensiniz galiba. Hiç laf ettirmiyorsunuz. Hani olur ya, sorunu olsa bile anlatmayanlar; kendisi kullanıyor diye mükemmel gösterenler.
Kullandığınız kulaklık kaliteli değil. Uzun kullanımda sorun çıkartır. Lütfen konu sahibine yanıltıcı içerikler yazmayın.
Konu sahibi eğer bahsi geçen modeli alırsa kumar oynamaktan başka farkı yoktur.

Çok uzatınız ama ya başlığı oku öneri demiş önerimi verdim geçtim.

Çok uzatınız ama ya başlığı oku öneri demiş önerimi verdim geçtim.
Okumadınız yazıyı değil mi :D.
Öneri konusunda kalitesiz kulaklık öneriyorsunuz. Öneri vermek bu değildir.
Ürün yeni çıksa, kimse ne olduğunu bilmese laf etmem. Fakat çok bariz bilinen uzun kullanım sonrasında sorun çıkartan bir model.
Sadece 3 dakikanızı ayırıp kulaklığınızın kalitesiz olduğunu öğrenmenizi, H2016D'nin daha iyi olduğunu kabullenmenizi dileyerek konuşmayı burada sonlandırıyorum.
İyi günler. 🙂

H2016D'nin daha iyi olduğunu kabullenmenizi dileyerek konuşmayı burada sonlandırıyorum.

Tartışma bu kulaklık için geçmedi keşke her şeye gülüück hahah atmak yerine hangi kulaklık arasında tartıştığımızı okusaydınız Galax sonar 02 ve JD 712 arasında tartıştık önce düzgünce okumayı öğrenin.

Tartışma bu kulaklık için geçmedi keşke her şeye gülüück hahah atmak yerine hangi kulaklık arasında tartıştığımızı okusaydınız Galax sonar 02 ve JD 712 arasında tartıştık önce düzgünce okumayı öğrenin.

Hocam incelememi okudunuz mu bilmiyorum fakat şöyle atayım. Bu konuya da zaten birisi o kulaklığı yazmıştı.

Bu bütçede bu ürünü veya isterseniz HD2016'yı alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı