200-300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Hocam ben şöyle bir ürün tavsiye ederim. Detaylı bilgi için incelemesini okuyabilirsiniz.

Aynen tabii kesinlikle.

Bence gereksiz ön yargı var bu sitede bazı ürünlere. JD kulaklıkları ucuz olduğu için çok fazla alınıyor ve bundan dolayı da çok fazla şikayet geliyor.

Bir ürün %1 hatalı üretiliyorsa 10 bin kişi aldığında 100 kişiye hatalı gelir ve 100 kişi şikayet eder. Sizin attığınız ürün de belki binlerce sattığı zaman ona da bir sürü şikayet gelecek, belli olmaz. Attığınız modele kötü veya iyi demiyorum. Sadece yeni bir model ve zaten incelemenizi de çoktan okumuştum.
Ürün hakkında yorumda bulunmadım fakat kullanıcıların çoğu aldığı ürünü hakkıyla eleştiremiyor bence.

H2016D'yi çok tavsiye ediyorlardı. Bende o ürünle Sonar 02 arasında kalmıştım. Sonra fiyattan dolayı 02 almamı tavsiye ettiler.

H2016D'yi çok tavsiye ediyorlardı. Bende o ürünle Sonar 02 arasında kalmıştım. Sonra fiyattan dolayı 02 almamı tavsiye ettiler.
sence hangisini alınır şuan ve memlunmusuun galax sonar 2 den

Sence hangisini alınır şu an ve memlunmusuun Galax sonar 2'den

02'den memnunum dediğim gibi. Fakat diğer kulaklık hakkında bir şey diyemeyeceğim.

02'den memnunum dediğim gibi. Fakat diğer kulaklık hakkında bir şey diyemeyeceğim.
7.1'den Dolayı Galax Sonar 2 Almayı Düşünüyorum

7.1'den Dolayı Galax Sonar 2 Almayı Düşünüyorum

Gamenote olanın bildiğim kadarıyla driveri yok. Jak girişi ile bağlanıyor. Anakartınızın desteği varsa onda da 7.1 kullanabilirsiniz. Fakat Sonar 02'de USB bağlantısı olduğu için kendi yazılımı da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı