200-300 TL router önerisi

Peki Wi-Fi 5 veya WI-FI6 gibi bir fark var aralarında buna değer mi değmez mi? Siz sanırım MR50G öneriyorsunuz şiddetle forumları da okudum herkeste memnun ama tam teknik bilgilere sahip olmadığım için soruyorum her şeyi. Kusura bakmayın.

Sizin bütçenizde Wi-Fi 6 cihazların çekim güçleri iyi değil Wi-Fi 6 router almak istiyorsanız minimum 500 TL'den aşağı bütçeniz olmamalı ben olsaydım Türkiye gibi internet hızlarının 100 Mbit'i geçmediği bir ülkede cihazın gücünden ziyade çekim gücüne odaklanırdım ve attığım cihazında donanımı fena değil 15-16 kişiye kadar cihazı yönetebiliyor.

Sizin bütçenizde Wi-Fi 6 cihazların çekim güçleri iyi değil Wi-Fi 6 router almak istiyorsanız minimum 500 TL'den aşağı bütçeniz olmamalı ben olsaydım Türkiye gibi internet hızlarının 100 Mbit'i geçmediği bir ülkede cihazın gücünden ziyade çekim gücüne odaklanırdım ve attığım cihazında donanımı fena değil 15-16 kişiye kadar cihazı yönetebiliyor.
Anladım ben zaten kıbrısta yaşıyorum max speed 20Mbit burada malesef 100 Mbitleri görmek mümkün değil ama almışken de güzel bir şey almak isterim ileriye dönükte kullanmak adına.

Yeni konular

Geri
Yukarı