200-300 TL Steelseries Kulaklık Tavsiyesi

Dewillent

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda 3 model ve 200-300 TL arası bir bütçe mevcut.
  • Steelseries Siberia V2 (Ses kartlı)
  • Steelseries Siberia V3
  • Steelseries Siberia 200
FPS tarzı CS:GO, Battlefield 1, Rust tarzı oyunlar için alacağım ses ve mikrofon benim için aşırı önemli. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries siberia 200 istettim. Gelir gelmez incelemesini yapıp seninle paylaşayım. Umarım mikrofonu iyidir çünkü Twitch'de yayın yapmayı planlıyorum.

Aynı şekilde bende yayın düşünüyorum başlangıç olarak profesyonel mikrofonlar kullanamıyoruz malum ama başlangıç olarak nasıl olacak, tavsiyeler neler, bu oyunlarda hangisi istediğimizi bize verir öğrenmek güzel olur :) Başka yorum yapan arkadaşlar da olursa sevinirim.

Aklımda 3 model ve 200-300 TL arası bir bütçe mevcut.
  • Steelseries Siberia V2 (Ses kartlı)
  • Steelseries Siberia V3
  • Steelseries Siberia 200
FPS tarzı CS:GO, Battlefield 1, Rust tarzı oyunlar için alacağım ses ve mikrofon benim için aşırı önemli. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Mikrofon konusunda Razer bi tık daha önde ama yine de SS alırsanız Siberia Forst Blue modelini almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı