200-300 TL'ye Kulaklık Önerisi

Bütçe
300

Ahmet Arda Baş

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi ses kalitesi ön planda kulaklık arıyorum müzik dinlemek için. Daha önce güzel bir kulaklığım vardı ama basları çok iyi vermesine rağmen ses kalitesi baslara göre bir tık gerideydi. Aradığım kulaklığın çok iyi bas vermesine gerek yok, ortalama bir bas işimi görecektir. Önereceğiniz kulaklığın kulak içi veya kulak üstü olması hiç fark etmez. Bu fiyat aralığındaki kablosuz kulaklıkların kablolulara göre ses kalitesinin geride olduğunu duydum, o yüzden kablolu arıyorum, ama kullandığınız/önerebileceğiniz kablosuz kulaklık varsa tabii ki önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Tronsmart Sono.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ama oyuncu kulaklığı aramıyorum. Maalesef kategorilerde "kulaklık" kısmını bulamadığım için oyun kulaklığı kategorisini seçtim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ama oyuncu kulaklığı aramıyorum. Maalesef kategorilerde "kulaklık" kısmını bulamadığım için oyun kulaklığı kategorisini seçtim.
Zaten Sono tam olarak oyuncu kulaklığı değil :) Daha fazla satsın diye bile koymuş olabilirler bu ismi. Mikrofonu çıkıyor, tasarımı şık.

Yeni konular

Geri
Yukarı