200-350 lira arası klavye önerisi

pheNNN

Hectopat
Merhabalar. Gamepower Calypso kullanıcısıydım, 2020 Temmuz ayında almıştım 2021 Ocak gibi 3'e D C ve F2 tuşları bozuldu bilinmeyen bir nedenle. Bundan dolayı kendime yazdığım bütce ile ilgili bir mekanik Red Switch klavye almak istiyorum. RGB olursa çok güzel olur ama olmazsa da pek de dert değil. Şimdiden teşekkür ediyorum :)

Son düzenleme:
Bu bütçe aralığında Red Switch biraz hayal:

Bu bütçe aralığında Red Switch biraz hayal:

Hocam sorun çıkartmasın yeter mavi switchde olur parasal manada sıkışığız biraz

Hocam sorun çıkartmasın yeter mavi Switch'de olur parasal manada sıkışığız biraz
Kolay kolay sıkıntı çıkarmaz, tek eksi diyebileceğim yanı Red Switch’den daha sesli olması.

Outemu Blue Switch’ler her ne kadar çok fazla sesli olmasa da Red’e göre daha sesliler.

Redragon indrah K555 sipariş ettim görüntüsü vs hoşuma gitti ve sizinde iyi yorumlarınız beni cezbetti. Teşekkür ediyorum.
Herkese merhaba tekrardan klavye elime ulaştı. İlk deneyemim olarak gayet güzel switchlerin çıkarttığı seste güzel. tek bir sorun ile karşılaştım , tuşlar yamuk mesela bastığımız tuş biraz yamuluyor ama elinizle kolaylıkla düzeltebiliyorsunuz bu sorun diğer bu fiyatlardaki mekanik klavyelerde de varmı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı