250-350 lira arası klavye önerisi

Mekanik olmaması bence eksi değil olmaması gereken bir şey. Klavye güzel, hoş ama mekanik değil. Mekanik olsa G213 tadından yenmeyecek bir klavye. Ayrıca Trust'a gelip Rampage mantığı uygulayanlar oluyor. Emin olun bütçe dostu olarak Trust her konuda çok iyi. Klavyeme su döktüm ve bunu belirttim tamir edildi. Tamirinden dolayı kasada çizikler oldu 0 verdiler. Mikrofonum bozuldu 5 ay kullanmadığımda anladım, 0 verdiler. Kulaklığım bozuldu. 20 gün sonra o fiyata ne alırsan al dediler. Hepsi farklı dükkanda/mağazada oldu.
Ne kadar çok bozulmuş. Belki de bozulmasının sebebi ürünün kalitesiz olmasındandır. Bu bütçeye Trust markasını önermem. Logitech bence daha iyi bir seçim olacaktır.

Moto Speed klavyelere bakmanı öneririm.
Motospeed 1 yıl sonra ölmeye başlıyor. CK104 mü ne almıştım popüler olunca 1 yıl sonra w a s d teklemeye başlamıştı.

Motospeed, Rampage, Trust hepsi merdiven altı ürün üreten firmalar. Hepsinden uzak durmak lazım.
Ucuz olduğu için öyle geliyor. İnsanlar Trust'a rampage gözü ile bakıyor. Ürünleri f/p olarak çok iyi. Önemli noktası onlar gibi çinden kopya ürün satmıyorlar. Kendi tasarımlarını(genelde Razer'e benzer) üretip satıyorlar. Marka Hollanda çıkışlı sanırsam. Ucuz ve sağlam ürünler üretiyor. Rampage gibi ucuz kalitesiz ürünlerin yanında aynı fiyata görünce otomatikmen aynı tırtın laciverti diyor insanlar. Ama kullansalar "evet ucuz ve bu fiyata bu ürün oluyor" diyeceksiniz.

Ucuz olduğu için öyle geliyor. İnsanlar Trust'a Rampage gözü ile bakıyor. Ürünleri F/P olarak çok iyi. Önemli noktası onlar gibi Çin'den kopya ürün satmıyorlar. Kendi tasarımlarını(genelde Razer'e benzer) üretip satıyorlar. Marka Hollanda çıkışlı sanırsam. Ucuz ve sağlam ürünler üretiyor. Rampage gibi ucuz kalitesiz ürünlerin yanında aynı fiyata görünce otomatikmen aynı tırtın laciverti diyor insanlar. Ama kullansalar "evet ucuz ve bu fiyata bu ürün oluyor" diyeceksiniz.

Öyle zaten. 6-7 sene önce bilmedigimden ötürü Trust mouse aldım almaz olaydım 1 ay içinde sol Click bozuldu.

Öyle zaten. 6-7 sene önce bilmedigimden ötürü Trust mouse aldım almaz olaydım 1 ay içinde sol Click bozuldu.
Yani Trust'ın bir mousesini aldım 50 liraya. 60 liraya klavye aldım. Aydınlatmalı satılan "gaming" ürünler. İkiside 0 gibi şuan. Hatta mouse arkadaşımda ve çok memnun. 10 liralık üretiyor 100 liralık üretiyor ama 110 liralık üretmiyor. Ucuz etin yahnisi yenmez. Ucuza tavuk almak varken et aramamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı