200-350 TL mikrofon önerisi

Mikrofon değil de James Donkey'in kulaklıkları var bir bak istersen. Ha ben sadece mikron istiyorum diyorsan kaliteli mikrofon yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofon değil de James Donkey'in kulaklıkları var bir bak istersen. Ha ben sadece mikron istiyorum diyorsan kaliteli mikrofon yok.

Teşekkürle bakayım.

Ne amaçlı bir mikrofon?

Ara sıra yayın ve Discord için.

BM 800 Mikrofon En Ucuz Fiyatları - %28 İndirim set olarak ideal. +48 v destekli ses kartının olması lazım ya da Phantom Power alman lazım ama bu paraya değer.

Ses kartıma nasıl bakacağım.

Ses kartıma nasıl bakacağım.

Genelde anakartların neredeyse hepsinde +48 v desteği olmaz. Bu yüzden ayrı olarak Phantom Power'ya da ses kartı almanız lazım.
Terchimim Phantom Power tarafından ama bu attığım mikrofon seti kadar para ödemeniz gerekiyor.

Telsizin mikrofonundan kalitesiz mikrofon kullanılan kulaklık. Konu ile alakasız ve en önerilmeyecek marka :D

Genelde anakartların neredeyse hepsinde +48 v desteği olmaz. Bu yüzden ayrı olarak Phantom Power'ya da ses kartı almanız lazım.
Terchimim Phantom Power tarafından ama bu attığım mikrofon seti kadar para ödemeniz gerekiyor.

Telsizin mikrofonundan kalitesiz mikrofon kullanılan kulaklık. Konu ile alakasız ve en önerilmeyecek marka :D

Maalesef o kadar param yok yine de teşekkürler. NVIDIA Virtual Audio device wave extensible wdm diye bir ses kartım varmış uyar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı