200-350 TL mouse önerisi

Ben g203 lightsync kullanıyorum sensörünü seven oluyor sevmeyen oluyor ama ben sıkıntı yaşamadım genelde valorant oynarım ve gayet memnunum ergonomisi falan baya iyi ama voper mini daha iyi bir tercih olabilir.

Ben g203 lightsync kullanıyorum sensörünü seven oluyor sevmeyen oluyor ama ben sıkıntı yaşamadım genelde valorant oynarım ve gayet memnunum ergonomisi falan baya iyi ama voper mini daha iyi bir tercih
Bende logitech g102 var 2 gün önce geldi geldiği gibi cs girdim ve sensöründe bir sıkıntı var gibi geldi çünkü ani dönüşler yaptığımde titriyordu cros yarın iadeye vermeyi düşünüyorum

Bende Logitech G102 var 2 gün önce geldi geldiği gibi CS girdim ve sensöründe bir sıkıntı var gibi geldi çünkü ani dönüşler yaptığımde titriyordu cros yarın iadeye vermeyi düşünüyorum

Bende de aynı mouse var. Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Acaba hepsinde olan kronik bir sorun mu bu bahsettiğin? Yoksa sana mı öyle olanı denk geldi ki?

Bende de aynı mouse var. Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Acaba hepsinde olan kronik bir sorun mu bu bahsettiğin? Yoksa sana mı öyle olanı denk geldi
Aslında bu sorunu yaşadığım ilk zamanlarda sadece bende vardır bu sorun diye düşünüyordum yani bir sorun olduğuna eminim çünkü hissediliyor apaçık ama sonrasında arkadaşımla konuştuğumda ondada aynı sorun olduğunu bana söylemişti (arkadaşımda g203 var)

Geri
Yukarı