200-400 TL arası F/P kulaklık önerisi

Bütçe
200-400TL

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
Gün içinde oyunda oynuyorum müzikte dinliyorum film/dizi de izliyorum. Mikrofonunu direkt olarak tuşundan kapatabileceğim, yüksek ses veren, ses ayarlama çubuğu olan, tasarımı hoş olan, CS:GO oynarken ses kasabileceğim, kaliteli ses veren bir kulaklık arıyorum. Şu anlık aklımda Gamepower kizaru var. Beğendim açıkçası. Diğer Gamepower kulaklıklarının ya tasarımı kötü ya da pedleri çok kalın. Tüm önerilerinize açığım. 200-400TL arası bir bütçem var zaten birçok kez belirttim.

HS35'in mikrofon kalitesi biraz kötü geldi tronsmart sono yu alacağımı düşünmüyorum HyperX Cloud Stinger'ın da tasarımını beğenmedim.
3 ünüze de sorayım Gamepower kizaru mu HS35 mi? Marka takıntılığı yapmayın ve açıklayın lütfen neden olduğunu.

Tabii ki hs35. Gamepower çöpüne bile bakma.

Peki benim kasamda sadece ses vermesi için ayrı mikrofon takmak için ayrı bir jak girişi var onu napıcaz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tek jak girişi var videoda.

Peki benim kasamda sadece ses vermesi için ayrı mikrofon takmak için ayrı bir jak girişi var onu napıcaz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tek jak girişi var videoda.
Siyah modelinde çift jak girişi var. Hadi tek jak girişi geldi. Dönüştürücü alabilirsin.

@Cristabol Brown
Bu bütçedeki kulaklıkların sanal 7.1 özelliği pazarlama taktiğidir. Sesleri kötü veriyor. Windows'un sanal 7.1 özelliği var. James Donkey çöpüne bile bakma. Önerdiğim kulaklıkları al.

Yeni konular

Geri
Yukarı