200-400 TL mouse önerisi

FRAGX

Hectopat
Oyuna göre tutuş şeklim değişiyor ama genel olarak claw şeklinde tutuyorum ve FPS oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna göre tutuş şeklim değişiyor ama genel olarak claw şeklinde tutuyorum ve FPS oyunları oynuyorum.
Ben de alıcam viper mini ile rival 3 arasında kaldım rival 3'ün şu ürününü büyük ihtimal alırım.

Ben de alıcam viper mini ile rival 3 arasında kaldım rival 3'ün şu ürününü büyük ihtimal alırım.
ben de alacağım da peki bu nasıl RAZER DeathAdder Essential Siyah Optik Gaming Mouse RZ0102540100R3M1 Fiyatı - Trendyol

Tıklama mesafesi var tuşlarında ve dışa doğru. Steelseries kullanıyordum o sıralar pek rahat hissetmemiştim. El alışabilir tabii ki.

Claw için Rival tercih ederdim ben. Model olarak 110 kullandım, 3 ile çok benzer. Sadece ismi de değişmiş olabilir bir fikrim yok.

Katar Pro XT veya Viper Mini alın bütçe 500-550 TL'ye esneyebilirse G304 (G305) veya delux M700bu alın indirimlerde delux M800dB satılıyor onu da tercih edebilirsiniz.

Viper mini alın geçin. Çok iyi bir mouse ve optiği çok iyi.

Amazon Prime'den Logitech G300s aldım 275 TL kaçırma derim.

G300s gibi hem kronik sorunlu hemde millattan önce kalmış olan bir mouse artık alınmaz hocam, özellikle viper mini, deathadder v2 mini ve rival 3 gibi mouseler var iken.

Viper mini alın geçin. Çok iyi bir mouse ve optiği çok iyi.

G300s gibi hem kronik sorunlu hemde millattan önce kalmış olan bir mouse artık alınmaz hocam, özellikle viper mini, deathadder v2 mini ve rival 3 gibi mouseler var iken.

Viper Mini dışında önerebileceğiniz fare var mıdır?

Geri
Yukarı