200-600 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Byerdi

Decapat
PUBG ve CS:GO oynuyorum. Ses kasmak için Gaming kulaklık arıyorum.
Yeni nesil bir PC kasam var.

Önerileriniz benim için değerli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle James donkey 711 öneririm kendim kullanıyorum çok memnunum uzun süre kulağımda kalmasına rağmen ne terleme nede sıkma vs hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Yorumlarınız için teşekkürler. Arkadaşlarımın kullandığı;
> Gamepower medusa
> Gamepower warlord
> Hyperx
Bunlar çok öne çıkıyor; bunlardan herhangi birini kullanan ve ses kasan arkadaşlar; sizce bu kulaklıklar nasıl?

Gamepower almayın. Bugün forumda Gamepower kulaklığında sorun yaşayan vardı.

Hyperx kulaklıkları yayıncılar ile ünlendi bence o kadar iyi değiller fiyatlarına göre daha iyi rakipleri var.

Eğer birazdaha ucuz bir şey almak isterseniz Plantronics Rig 505 Lava, Rig 400 ve Corsair HS50 bakabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler. Oyunda Ayak sesi kasmak için; şuan kullandığınız tecrübe ettiğiniz veya alacak olsanız öneriniz nedir? Yazdıklarınız da dahil:)

Cevabınız için teşekkürler. Oyunda Ayak sesi kasmak için; şuan kullandığınız tecrübe ettiğiniz veya alacak olsanız öneriniz nedir? Yazdıklarınız da dahil:)

Metocker:
Hocam Cloud 2 Kullanmaktayım , 2 Senedir bana hiç sorun çıkarmadı. Aşırı kaliteli öneririm. Ayrıca CS:GO ve PUBG oynamaktayım. Sesler aşırı verimli geliyor. Size önerim Sennheiser GSP 300 Bütçeyi aşarsınız ancak istediğiniz herşeyi size verir. Yok bütçemi aşamam diyorsanız. FPS oyunları için Cloud 2 biçilmiş kaftan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı