200₺ Civarı Tıraş Makinesi Önerisi

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Kendime yeni bir tıraş makinesi arıyorum. Philips S5420 sahibiyim ancak kuru tıraş ucu kırıldı. 3'lü jilet ucu var, 2 tane ve takır takır çalışıyor onlarda sıkıntı yok. Köpükle sorunsuz tıraş olabiliyorum. Kuru tıraş için makine arıyorum, ıslak da olur farketmez.

Aklımdaki ürünler:
Philips OneBlade QP2520/30.
Philips Mg3720/15.

Öneri 2:
Biraz daha bekle S5420 kuru tıraş ucunu Aliexpress'ten al(9₺). Daha önce almıştım ama, içi dolunca söktüm. Geri de takamadım.

Madem AliExpress'ten alabiliyorsunuz, Xiaomi Mijia Enchen makine almanızı tavsiye ederim. Bende de Philips 5000 serisinden bir makine vardı, buna geçince dünya varmış dedim.

Virüs Çin'de bayağı azaldı. Alınan paketler gümrükte 10 gün bekletiliyor. PTT çalışanları da dezenfekte ediyor. 6 paket aldım hiç sıkıntı olmadı.

Virüs Çin'de bayağı azaldı. Alınan paketler gümrükte 10 gün bekletiliyor. PTT çalışanları da dezenfekte ediyor. 6 paket aldım hiç sıkıntı olmadı.
Benim Ocak ayında aldığım ürün geçen hafta geldi. Normalde ben de sık alışveriş yapardım ama. Bir de tıraş makinesi için acele desem yeridir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı