200 TL tıraş makinesi önerisi

Lale123

Yoctopat
Daha fazla  
Ben ilk defa tıraş olacağım. Sakallarım yeni yeni çıkmaya başladı. Sıfır kesen bir tıraş makinesi arıyorum. 200 TL civarında önerileriniz varsa yazabilir misiniz? Daha tüy gibi olan bıyıkları da berberdeki gibi sıfır keser mi?

Sıfır kesen tıraş makineleri kullanışlı değil en az 2 güne bir olman gerekiyor başlığın alabilmesi için onun yerine 0.5'lik makinelerden düşün favorilerini de uzadığında düzeltirsin hem ya da fiyatı biraz yükseltirsen bu şekilde başlığı değişebilen setler var hem 0 hem 0.5 en mantıklısı bu.

Teşekkürler.

Sıfır kesen tıraş makineleri kullanışlı değil en az 2 güne bir olman gerekiyor başlığın alabilmesi için onun yerine 0.5'lik makinelerden düşün favorilerini de uzadığında düzeltirsin hem ya da fiyatı biraz yükseltirsen bu şekilde başlığı değişebilen setler var hem 0 hem 0.5 en mantıklısı bu.

Vücut kılları için falan da iyi midir bu? Benim de sakallar hafif tüy gibi çıkıyor almak istiyorum ayrıca bacak kılları falan yazın aşırı rahatsız ediyor eğer iyiyse almayı düşünüyorum ben de bunu.

Bizzat incelemesi yaptım ve hâlâ memnunum. Öneririm, bunu alabilirsiniz.
Detaylı incelemesi yukarıda.

Aynen hocam burnundaki kıla kadar keseceğin aparatları içinden çıkıyor.

Bizzat incelemesi yaptım ve hâlâ memnunum. Öneririm, bunu alabilirsiniz.
Detaylı incelemesi yukarıda.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı