200 Hz için mini-DisplayPort kablo önerisi

yamacg

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar laptopuma 200 Hz monitörümu baglamak istiyorum, 1.4 versiyonunda mini-DisplayPort gerekiyor galiba ama bir türlü bulamadım, kablo önerisi olan ya da başla bir çözüm sunabilecek varsa teşekkür ederim.

Paugge Mini DP 1.2 Vesa sertifikalı, Türkiye’den alınabilecek en iyi Mini DP kablosu. Laptopumda Asus TUF VG259QM 1080p, 280hz monitörle kullanıyorum.
280hz ve RGB renk formatında sorunsuz kullanıyorum.
Türkiye’de Mini DP 1.4 kablo yok, AliExperss’den 1 metrelik 1.4 almıştım. Masayı değiştirince kısa kaldı fakat Paugge Mini DP 1.2 kabloyla da zaten aynı şekilde görüntü aldım, gerek kalmadı.
Ayrıca Paugge 1.4 tam boy DP kablosunu da denedim fakat onun içinde Mini DP to DP adaptör gerekiyor ve bu adaptörün 1.4 versiyonu yok.
1440p, 10 bit, 165hz monitörler DP 1.4 kablo gerektiyor. 1080p için Paugge Mini DP 1.2 kabloyu rahatlıkla kullanabilirsiniz, sorun çıkartmaz (1440p 200hz bir monitör yok, monitörün 1080p olduğunu varsaydım.).

paugge yi aradım mini olanı kullanamazsın başka bir şey alman gerekti sen nasıl kulanıyorsun anlamadım bana da g sync ve hdr için mini display port 1.4 kablo lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı