200 Mekik Çektim Karnım Çok Acıyor

Sorun yok, spor salonunda 200x3 +20 kg sırtıma ekli bir şekilde yapıyorum, sadece kasların alışık değil senin. İlerde 200 mekiği acımadan rahatça yaparsın, iddaları da kazanırsın.

Tek bir mekik için bile önce ısınma hareketleri yapılması gerekir. Çünkü; şınav, mekik ve barfiks belli kas bölgelerine fazlaca yüklenilen egzersiz çeşitlerindendir. Aynı şey ağırlık çalışma durumları için de geçerlidir. Yapılmadığı taktirde kaslarınızın günlerce ağrımasından tutun da kas yırtılmalarına kadar pek çok sağlık sorununa maruz kalınabilir.

Aynısı bizim arkadaşa da olmuştu doktor kas liflerin zarar görmüş dedi aynısı sanda olmuş olabilir bir ilaç verdiydi ama tam hatırlamıyorum sonra iyileştiydi ama.

Merhaba arkadaşlar şimdi ben 10kg lik jendi yaptigim agirligi kaldiriyordum ve karnimin ustundeki gogus kafesi kemigim 3 gundur dokundugumda aciyo sizde ne olmus olabilir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı