200 TL 2.el ekran karti onerisi

Merhaba herkese iyi forumlar. Asagida özelliklerini yazdığım sisteme DirectX11 destekli bir ekran kartı alıp Valorant oynamak istiyorum asagida sisteme uyan en düşük ayarlarda 200 TL'ye bana uygun bir ekran karti var mıdır? 50 FPS ustu oynatsa ve drop olmasa kafi.
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6700.
RAM: 4 GB (3.20 GB kullanılabilir)
Anakart: Foxconn G31MXP
Ekran karti (değişecek):HD 4650.
PSU: Bilmiyorum minimum kac W olmalıdır?
Bu tarz R7 240 modeli bakabilirsiniz. Garantili msi r7 240 - AMD Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 909190971

Merhaba herkese iyi forumlar. Asagida özelliklerini yazdığım sisteme DirectX11 destekli bir ekran kartı alıp Valorant oynamak istiyorum asagida sisteme uyan en düşük ayarlarda 200 TL'ye bana uygun bir ekran karti var mıdır? 50 FPS ustu oynatsa ve drop olmasa kafi.
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6700.
RAM: 4 GB (3.20 GB kullanılabilir)
Anakart: Foxconn G31MXP
Ekran karti (değişecek):HD 4650.
PSU: Bilmiyorum minimum kac W olmalıdır?

Hocam elimde ASUS R7 240 var. İstanbul içi elden gelip test edebilirsiniz. ya da sahibinden.com'da GET ilanı açabilirim. 200TL uygundur.

Hocam sizin GTX 950 Strix bende de var fakat hiç kullanmak nasip olmadı rafta duruyor. Memnun musunuz? Oyunlarda performans nasıl?
Bu aralar pek oyun oynamıyorum. Ama Battlefield 3, Battlefield 4 çok oynuyordum yeterli fakat işlemcim yetersiz kalıyordu. Oynayacağınız oyuna göre değişir, nasipse bu yaz yeni sistem toplayacağım.

Geri
Yukarı