200 TL akıllı bileklik önerisi

baybarsyontar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Merhabalar uzun süredir aklımda akıllı bileklik almak var. Model olaraksa Xiaomi Mi Band 3 var şuanlık aklımda. Bu bileklik dışında maksimum 200 liraya kadar önerebileceğiniz bileklik var mı?

merhaba,
huawei band a2 yada dediğin gibi Xiaomi Mi Band 3, bu ikiside çok güzel ve aynı özelliklere sahip. ben tercihimi Xiaomi'den yana kullanmıştım. tabi şunu belirtmek isterim, bir anlık heves ile alıp kenara atacaksanız almayın. bir anlık hevesle almıştım ve şuan kullanmıyorum. kullanacaksınız 2 modelden birini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

merhaba,
huawei band a2 yada dediğin gibi Xiaomi Mi Band 3, bu ikiside çok güzel ve aynı özelliklere sahip. ben tercihimi Xiaomi'den yana kullanmıştım. tabi şunu belirtmek isterim, bir anlık heves ile alıp kenara atacaksanız almayın. bir anlık hevesle almıştım ve şuan kullanmıyorum. kullanacaksınız 2 modelden birini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Aktif olarak bisiklet sporu yaptığım ve kullandığım saatleri hiç çıkartma alışkanlığım olmadığı için kenara atılacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı