M.2 SSD'yi USB girişinden kullanabilmek için aparat önerisi

resul1967

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

-2-SSD-p-155809970? Boutiqueıd = 61&merchantıd = 157421&utm_source = aff_t&utm_medium = cpc&utm_campaign = akakce_urun_listeleme&adjust_tracker = ejav2hA_253G15b&adjust_campaign = akakce_urun_listeleme&v=1.88.5

Elimde bu M.2 SSD var. Bunu aparat ile USB'den bilgisayarımda kullanmak istiyorum. Dönüştürücü öneriniz var mı?

Frisby Fhc-m2305 Type-c⢠Usb 3.1 - M.2 Pcıe Nvme Ssd Alüminyum Disk Kutusu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

bu ile kullanım sağlıyabilirmiyim

Son düzenleme:
Hocam anakartınızdaki X1 X4 gibi slotlara dönüştürücü alarak kullanmak daha mantıklı eğer M.2 SATA SSD kullanmayacaksanız NVMe SSD alacağım diyorsanız, USB 3.0 okuma yazma performansı olarak bayağı aşağı çeker sizi 500 ya da 600 MB okuma yazma yapabiliyor saniyede diye biliyorum.

Bu m2 ssd boşa çıktı pcı 5.0 ssd aldım bunu şirkette laptopta kullanmak için düşünüyordum yani linkteki olurmu usb üzerinden en hızlı dönüştürücü bumu

Amazon'dan veya AliExpress'yen alabilirsiniz. Ben 2 tane, arkadaşım da 3 tane aldı. İkimiz de sorunsuz kullanıyoruz. Firmware yükseltmeniz gerekli sadece. Bu konuda en iyi marka ORICO'dur.

Geri
Yukarı