200 TL altı ev interneti önerisi

emir.sp34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F RTX4060 VENTUS 8GB H610M-G 32GB RAM 650W ZALMAN COOLER MASTER 240ML SIVI SOĞUTUCU
Sözleşme bitti ve sınırsız ev interneti olarak TurkNet düşünüyorum, babam Türk Telekom diyor siz ne tavsiye edersiniz? (150-200 TL arası) eskiden 20 MB ve 5upload çöp Superonline kullanıyorduk fiyatını hak etmiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözleşme bitti ve sınırsız ev interneti olarak TurkNet düşünüyorum, babam Türk Telekom diyor siz ne tavsiye edersiniz? (150-200 TL arası) eskiden 20 MB ve 5upload çöp Superonline kullanıyorduk fiyatını hak etmiyordu.

TurkNet fibere geçmeyeceksen tavsiye etmem Türk Telekom'da zaten sıkıntılı Netspeed kullanıyorum 3 aydır sıkıntısız hiçbir sorun yaşamadım.

TurkNet fibere geçmeyeceksen tavsiye etmem Türk Telekom'da zaten sıkıntılı Netspeed kullanıyorum 3 aydır sıkıntısız hiçbir sorun yaşamadım.
Türknet fiber güzel fakat altyapım 72mb'e kadar destekliyor (sistemde 100 yazıyor doğrusu hangisi bilmiyorum) altyapımdan fazlasını destekliyor ve fiyatı biraz fazla geldi.

TurkNet fiber güzel fakat altyapım 72MB'e kadar destekliyor (sistemde 100 yazıyor doğrusu hangisi bilmiyorum) altyapımdan fazlasını destekliyor ve fiyatı biraz fazla geldi.

Önerebileceğim bu var o fiyatlara performans istiyorsan.

Önerebileceğim bu var o fiyatlara performans istiyorsan.
Evet az önce aradım ve bunu bağlatacağız öneri için teşekkürler.

Uzun süredir kullanıyorum çok memnun kaldım sorun olursa da anında ilgileniyorlar fiyat olarak da normal nispeten uygun.

Uzun süredir kullanıyorum çok memnun kaldım sorun olursa da anında ilgileniyorlar fiyat olarak da normal nispeten uygun.
Rica ederim müşteri hizmetleri ilgiliydi hızlarında bir kere sorun yaşadım oda bölgeselmiş bir sorun yaşamadım yani hızım 55'ten 3 Mbps'ye düşmüştü diğer gün düzeldi.
Evet bana da fiyat performans geldi sadece markayı daha önce duymadığım için bilgilerimi yazarken güvenli midir diye tedirgin oldum o kadar.

Bende denizliden ne gibi bir internet verebilirlerki diye düşündüm şu ana kadar bir sorunum olmadı bölgesel olarak bir iki kere net hızım 2 mb/slere düştü 2 3 saat sonra geri düzeldi.

Evet bana da fiyat performans geldi sadece markayı daha önce duymadığım için bilgilerimi yazarken güvenli midir diye tedirgin oldum o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı