200 TL altı mouse önerisi

Halil_mi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 200TL'lik veya bu bütçe altında bana mouse öneririr misiniz? Uzun kablolu olsun gerekiyorsa çünkü kasam masamın altında anakarta biraz zor yetişir. Ve oynyacağım oyuna göre de mouseler değiştiği için ben oynayacağım oyunlar genellikle FPS türü oyunlar bunlar Valorant gibi bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 200TL'lik veya bu bütçe altında bana mouse öneririr misiniz? Uzun kablolu olsun gerekiyorsa çünkü kasam masamın altında anakarta biraz zor yetişir. Ve oynyacağım oyuna göre de mouseler değiştiği için ben oynayacağım oyunlar genellikle FPS türü oyunlar bunlar Valorant gibi bana yardımcı olur musunuz?
G300S diyeceğim çünkü bu bütçeye adam akıllı tek bir mouse bile yok neredeyse.

Bütçe biraz daha artarsa bunu alman en iyisi:

Artmazsa M300 alabilirsin, pek de seçenek yok.

Logitech silent M220 Wireless optik mouse olabilir zaten o fiyatlarda alacaksanız oyun oynayacağınızı sanmıyorum​

https://www.hepsiburada.com/rush-gloria-rm16-rgb-2400dpi-makro-oyuncu-mouse-p-HBCV000016ZMYT Güzel Mouse öneririm.İyi günler.

Logitech silent M220 Wireless optik mouse olabilir zaten o fiyatlarda alacaksanız oyun oynayacağınızı sanmıyorum​

lazer mouse var https://www.hepsiburada.com/rush-gloria-rm16-rgb-2400dpi-makro-oyuncu-mouse-p-HBCV000016ZMYT

Karar vermeden önce IPS ve G değerlerine bak DPI değerine ve görünüşüne pek aldanma derim bende senin gibi 200 TL'ye bir mouse aldım bilmeden aşırı kötü çıktı neden IPS ve G değerlerine bak dedim diye merak ediyorsan fareyi hızlı çevirdiğinde takılmalar olabiliyor DPI değerinin fazla olmasına gerek yok (bence) sonuçta 4000 10000 15000 DPI değerlerinde kullanmaz kimse. 200 ips 30 g gibi değerler yeterlidir

G300s diyeceğim çünkü bu bütçeye adamakıllı tek bir mouse bile yok neredeyse.

200 TL'ye G300s nerede kaldı kaç yıl önce 200 TL'ye bakmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı