200 TL altında kulaklık önerisi

Bütçe
200 TL

TR1903

Decapat
Yer
Instagram
Daha fazla  
Meslek
Boş gezenin Boş kalfası
Ben bilgisayardan çok fazla oyun oynayan biriyim ancak kulaklığım yok daha önce de hiç kulaklık almadım. Hangi kulaklık markası iyi hangisi kötü hiçbir fikrim yok.
Mikrofonu olan mümkünse tek kulaklık girişi gerektiren 200 TL'den ucuz kulaklık almak istiyorum. Birkaç model tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
Almayı planladığım kulaklık bu kimse bir şey demezse yorumu olan var mı?
ya da bu bakmaya devam ediyorum baktıkça ekleyeceğim.

Son düzenleme:
İkisini de almayın, ikisi de çöp. Gamepower, JamesDonkey, Rampage vb. kalitesiz markaların ürünlerinin %99'unu önermiyorum.

Bizdehesaplı mağazası güvenilirdir, şubeleri Bursa'da. Bizzat kendilerinden alışveriş yapmışlığım var. Ancak en uygun incehesap'ta sanırım. Oradan alabilirsiniz.

İkisini de almayın, ikisi de çöp. Gamepower, James Donkey, Rampage vb. kalitesiz markaların ürünlerinin %99'unu önermiyorum.

Bizdehesaplı mağazası güvenilirdir, şubeleri Bursa'da. Bizzat kendilerinden alışveriş yapmışlığım var. Ancak en uygun İncehesap'ta sanırım. Oradan alabilirsiniz.

Bende bu kulaklığı düşünüyorum da JD 710 kullandım kulaklık pedlerinin büyüklüğü ile bayağı fark var mı iki kulaklık arasında?

İkisini de almayın, ikisi de çöp. Gamepower, James Donkey, Rampage vb. kalitesiz markaların ürünlerinin %99'unu önermiyorum.

Bizdehesaplı mağazası güvenilirdir, şubeleri Bursa'da. Bizzat kendilerinden alışveriş yapmışlığım var. Ancak en uygun İncehesap'ta sanırım. Oradan alabilirsiniz.

Peki bu attığınız kulaklık kaç jack girişi gerektiriyor ona göre jack grişi çoğaltıcı alacağım.

Peki bu attığınız kulaklık kaç jack girişi gerektiriyor ona göre jack grişi çoğaltıcı alacağım.
Bir adet mikrofon ve bir adet kulaklık girişi olmak üzere iki jak girişine sahip.
1621795279853.png

Uzun kullanımda rahatsız eder mi?
Orasını bilemeyeceğim kulaklığı kullanmadım YouTube'a yazıp videoları izleyebilirsiniz.

Başka bir önerisi olan yoksa 2-3 gün sonra bunu sipariş edeceğim ek olarak önerin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı