200 TL AM4 işlemci soğutucusu önerisi

@Yuuji Ben de onu önermiştim ama cevabımı düzenledim. Açıklamasında AM4 desteği gözükmüyor.
Altta, AM4 desteği bulunduğu gözüküyor. Intel, AMD uyumlu dediğine göre tüm soketleri kastediyor yoksa AM4, AM3 yazacağını düşünüyorum. Dark Freezer X120 alınır.

Dosya Ekleri

• S00605-182652.png
    S00605-182652.png
    431,2 KB · Görüntüleme: 19
@Furkan190 Alacağınız ürününe göre kalitesi değişir. X124 soğutucu gerçekten fiyat performans ürünü. Hava soğutucularda önemli olan ne kadar malzeme kullanıldı. Teknolojik hiçbir şey yok diyebiliriz. Siz bakır ve alüminyum satın alıyorsunuz. Hal böyle olunca 4 bakır borulu soğutma yerine 5 bakır borulu olan tercih etmek daha mantıklı. Sırf görünüş için daha fazla para verip daha kötü soğutucu almak anlamsız.

Mesela @JusTaUseR'nın önerdiği soğutucu gibi. X124'e göre daha pahalı ama daha az malzeme kullanılmış. Niye alayım ki? :D Alt tarafı soğutucu bir blok, devrimsel bir teknoloji yok.
Aynen öyle hocam bir kere görüntüye aldandım bir kasa aldım rezilliğini çektim daha fazlada bu numarayı yutmam

@Yuuji Ben de öyle düşündüm ama tüm soğutucularında filtre olarak "AM4" yazınca sonuç çıkıyor bunda çıkmadığı için kıllanmadım değil. AM4 olan versiyonu farklı fiyattan satıyorlar anladığım kadarıyla.

Eki Görüntüle 583364
Diğer tarafta da, AM3+ a kadar desteği var yazmışlar. Bu Teknobiyotik çok saçma bir yer ya. O Fiyata X124 alınır.

Geri
Yukarı