200 TL Bütçe ile FPS Mouse Önerisi

@Swarthy MSI Interceptor DS300'ı yakın arkadaşı çok beğenerek satın aldı ve hala kullanıyor. Benim pek içime sinen bir model değil ama kaliteli hissiyat verdiği gerçeğini değiştirmiyor. Muhabbetli bir inceleme yapmıştık hatta Youtube'da bulabilirsin :D MasterMouse MM530 adı geçmiş konu içerisinde bu bütçelere kesinlikle önerebileceğim bir ürün. Performans kısmında MSI Interceptor DS300'dan çok daha iyidir hatta.

@Swarthy MSI Interceptor DS300'ı yakın arkadaşı çok beğenerek satın aldı ve hala kullanıyor. Benim pek içime sinen bir model değil ama kaliteli hissiyat verdiği gerçeğini değiştirmiyor. Muhabbetli bir inceleme yapmıştık hatta Youtube'da bulabilirsin :D MasterMouse MM530 adı geçmiş konu içerisinde bu bütçelere kesinlikle önerebileceğim bir ürün. Performans kısmında MSI Interceptor DS300'dan çok daha iyidir hatta.

Şuan beni zor durumda bıraktınız :D MasterMouse MM530 vs Rival 110 gibi bir durumdayım hangisini almalıyım esas bütçem 200 250 ye zorlayabilirim
O bütçeye en mantıklısı Rival 110 veya G102 olur. Kendi kullandığım Corsair Harpoon da iyidir, gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Corsair Harpoon 6000 Dpi Rgb Gaming Mouse (CH-9301011-EU) | Corsair | Özel Kampanyalar Corsair Harpoon RGB Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Rival 110 için orta boyutlu ele sahip olanlar bile bazen zorlanabilir diyor küçük bir yapısı varmış doğrumu bu ?

Şuan beni zor durumda bıraktınız :D MasterMouse MM530 vs Rival 110 gibi bir durumdayım hangisini almalıyım esas bütçem 200 250 ye zorlayabilirim
Rival 110 için orta boyutlu ele sahip olanlar bile bazen zorlanabilir diyor küçük bir yapısı varmış doğrumu bu ?
Çok küçük sayılmaz Rival 110. MasterMouse MM530'un rakibi Rival ve Sensei 310 aslında ama yani Rival 110'da iyidir.

280 tl fiyatı ile f/p limitini zorlayan Rival 310'u tavisye edebilirim.

SteelSeries Rival 310 RGB Optik Gaming Mouse | Adeks Store

Buna ek olarak aşağıda bağlantısını paylaştığım listeden " PMW 3360 - PMW 3366 - PMW 3389 - TrueMove 3" kodlu yani piyasanın en yüksek performanslı sensörlerine sahip mouse'lar arasında ergonomisini elinize yatkın olanlarlardan, fiyatı en iyi olanı alabilirsiniz.

https://www.overclock.net/forum/375-mice/854100-gaming-mouse-sensor-list.html

Son olarak İstanbul'da iseniz şayet sadece 2 hafta kullanılmış PMW 3389 sensörlü "Razer Basilisk" faremi 250tl'ye satıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı