200 TL Bütçe İle Mouse Önerisi

201189

Kilopat
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar. 200 TL bütçe ile gaming mouse bakıyorum fakat aklımda net bir model belirleyemedim. Forumda; Rival 110, G102 ve Cooler Master marka fareler önerilmiş. Benim gönlüm ve el yapım, G102'ye daha uygun fakat sizin de önerilerinizi bekliyorum. Yarın satın almaya gideceğim.

Oynadığım oyunlar:

• Fortnite
  • CS:GO
  • Battlefield 4

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu sıralar Bloody düşünüyorum, gayet iyi yorumlar almış mouse. Daha önce kulaklıklarını ve klavyesini kullandım uzun süreli, kısa süreli bir mouse tecrübemde oldu ve gayet iyiydi.

Eliniz G102'ye uygunsa ve gönlünüzde de G102 varsa bence gönlünüzden geçeni alın derim. G102 malzeme kalitesi, teknik özellikleri, yazılımı ve satış sonrası teknik desteği ile sizi memnun edecektir.
Kusura bakmayın arkadaşlar yazım kurallarıyla aram pek iyi değil 1 saatlik bir ceza yedim cevap veremedim :) büyük ihtimalle tercihim logitechten yana olacak gibi ama tavsiyeleri bekliyorum ne olur ne olmaz diye.
Ben şu sıralar Bloody düşünüyorum, gayet iyi yorumlar almış mouse. Daha önce kulaklıklarını ve klavyesini kullandım uzun süreli, kısa süreli bir mouse tecrübemde oldu ve gayet iyiydi.
Bloody mouseleri çok inceledim, makro özelliğinide severim kullanırımda fakat yazılımı bana çok karışık geldi birazcık bide yazılıma ekstra fiyat ödeniyomuş oyuzden pek tercihimi o markadan yana kullanmıyacağım

Kesinlikle Bloody V7MA şiddetle öneriyorum
Peki g102 nin sensörü ve algılamasımı daha iyidir yoksa bloody v7ma nın mı daha iyidir vatandan almayı düşünüyorum çünkü kargoda çalışan arkadaşlarımın kargoları nasıl tartakladığını gördükten sonra gidip kendim almayı tercih etmeye başladım.Garanti ve müşteri memnuniyeti açısından logitech çok övülmüş çünkü 200 tl de olsa 8 9 ay sonra yeni bir mouse arayışına girmek pek istemiyorum.

Peki g102 nin sensörü ve algılamasımı daha iyidir yoksa bloody v7ma nın mı daha iyidir vatandan almayı düşünüyorum çünkü kargoda çalışan arkadaşlarımın kargoları nasıl tartakladığını gördükten sonra gidip kendim almayı tercih etmeye başladım.Garanti ve müşteri memnuniyeti açısından logitech çok övülmüş çünkü 200 tl de olsa 8 9 ay sonra yeni bir mouse arayışına girmek pek istemiyorum.
Sensör bilemem ama bu mause de ki core 3 özelliği çok dehşet bir şey youtubeden araştırıp izleyip karar vermeni isterim hepsiburada güzel indirim yapıyor v7ma olanını al ama ondaki özellikler güzel şiddetle tavsiye ederim senelerce götürür seni çok kaliteli ve güzel bir mause her yönüyle

Sensör bilemem ama bu mause de ki core 3 özelliği çok dehşet bir şey youtubeden araştırıp izleyip karar vermeni isterim hepsiburada güzel indirim yapıyor v7ma olanını al ama ondaki özellikler güzel şiddetle tavsiye ederim senelerce götürür seni çok kaliteli ve güzel bir mause her yönüyle
O serinin makrosunu özellikle inceledim ben macro kullanırım fakat karşıdaki oyuncuların hakkını yiyecek şekilde kullanmam sekmeme gibi falan özellikler pek kullanmam çünkü kendi el yeteneğimle oynamayı tercih eden birisiyim bu konuda kafamı tek karıştıran şey birisi logitech kendini kesinlikle kanıtlamış bir firma diğeri hiç daha önce kullanmadıgım bir mouse ama ismi beni biraz endişelendiriyor.

O serinin makrosunu özellikle inceledim ben macro kullanırım fakat karşıdaki oyuncuların hakkını yiyecek şekilde kullanmam sekmeme gibi falan özellikler pek kullanmam çünkü kendi el yeteneğimle oynamayı tercih eden birisiyim bu konuda kafamı tek karıştıran şey birisi logitech kendini kesinlikle kanıtlamış bir firma diğeri hiç daha önce kullanmadıgım bir mouse ama ismi beni biraz endişelendiriyor.
Bloody iyi markadır, macro yazılımı 10 dolar zaten kullanmayadabilirsin bence vatana git eline bi al bu mauseyi derim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı