200 TL civarı CS:GO için mouse önerisi

Bütçe
200-230

DenizHanDemircan

Hectopat
Daha fazla  
1 yıl önce SteelSeries Rival 300s almıştım ama kronik sıkıntıları varmış mousepad üzerinde takılarak kayıyor ve sinir edici bir şey bende garantiye yolladım stok olmadığı için para iadesi yaptılar.
Şu anki param 200 TL Max 30 TL aşabilirim daha fazlası olmaz bütçem el vermiyor.

1 yıl önce SteelSeries Rival 300s almıştım ama kronik sıkıntıları varmış mousepad üzerinde takılarak kayıyor ve sinir edici bir şey bende garantiye yolladım stok olmadığı için para iadesi yaptılar.
Şu anki param 200 TL Max 30 TL aşabilirim daha fazlası olmaz bütçem el vermiyor.
Elinin eni ve boyu tam olarak kaç cm ve fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre fare önerebilirim.

Elinin eni ve boyu tam olarak kaç cm ve fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre fare önerebilirim.
palm gibi ama parmaklarım düz değil hafif pençe şeklinde tam pençe şeklinde kullanmıyorum
19 cm boy 9,5 genişlik
Serçe:6 cm
yüzük:7,5 cm
orta:8 cm
işaret:7,5 cm
baş6.5 cm
boy olarak orta parmaktan ölçtüm

Son düzenleme:
Palm gibi ama parmaklarım düz değil hafif pençe şeklinde tam pençe şeklinde kullanmıyorum.
19 cm boy 9,5 genişlik.
Serçe: 6 cm.
Yüzük: 7, 5 cm.
Orta: 8 cm.
İşaret: 7, 5 cm.
Baş6.5 cm.

Boy olarak orta parmaktan ölçtüm.

Bloody olan farenin CS:GO, Rust gibi oyunlarda sekmeyi önleyen makroları mevcut.

Bloody olan farenin CS:GO, Rust gibi oyunlarda sekmeyi önleyen makroları mevcut.

Bana pek sağlam gelmedi sanki 3 aya bozulacakmış gibi geldi.

HP Omen 600 Steelseries 1KF75AA Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçeni zorlayabilirsen bunu al, PMW3389'a eşit Omen Radar 3 sensörü var.

Fiyatına göre efsane

Yeni konular

Geri
Yukarı