200 TL civarı Dock Station Önerisi

weld-baby-7826

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimdeki hdd'yi asus ac68u modeme bağlamak için 2.5" usb 3 disk kutusu alacaktım ama zaman zaman milletin hdd'yi satadan bilgisayarıma bağlayıp işlemler yapıyorum. Kasayı yerinden çıkarıp hdd'yi bağlamaya üşeniyorum sağı solu dolu, zibilyon tane kablo var arkada. Kimisi kısa onları tak çıkar uzun iş... Bir dock station alırsam işim görülür kanımca aynı anda 2 tane hdd takabileceğim 2.5" ve 3.5" destekli, en ucuz dark gözüme çarptı ama recep abi önermemiş niyeyse gördüğüm konuların birinde. O yüzden önerilerini bekliyorum. Şimdi yardımcı olursanız sevinirim. Birde usb 3 hub alacaktım tp linkin UH400 nasıldır acaba? İnternette aradım, hızla ilgili bir deneme bulamadım. 200 mb/s hız sağlar mı acaba? 200 mb/s yeter kanımca bana. Sağladığı hız konusunda deneme yapan olmamış galiba bulamadım da.

benim de elimde iki tane 3.5"lik boşta hddler var bunun için uygun fiyatlı usb 3.0 bir dock station arıyorum. önerisi olan var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı