200 TL ekran kartı tavsiyesi

100 tl bütçe arttırısanız şunu öneririm:

Burda alay ettiğimiz bir tavrımız yok. '' Şaka mı? '' yorumunu attığım için de pişman değilim. Kimse kusura bakmasın lakin her şeyin de bir adabı, usulü var kimse kusura bakmasın. Madem çok istiyor arkadaş 200 TL fiyatında bir mal, cs 1.6 da stabilite alacağı FPS değerli ekran kartını seve seve öneririz.
Arkadaşlarında dediği gibi herkesin bütçesi aynı değil. Boş konuşmaya gerek yok.

Arkadaşlar alaycı konuşmaya gerek yok. Belki arkadaşın bütçesi o kadardır veya yeni kasa toplamıştır işlemcisinde GPU birimi yoktur, geçici süreliğine bir ekran kartı arıyordur. Olabilir yani, fikriniz varsa yazın yoksa yazmaya gerek yok.

Bende yeni kasa toplarken ekran kartını sonra alacaktım, gittim 130 TL'ye 1GB 128-bit ATI HD 6510 aldım. Aylarca idare etti beni, CS GO falan da oynatıyordu kötü de olsa. Sonra değiştim. Zaten arkadaşlar öneri yazmış, bu fiyat bandında yüksek performans beklemeyin ama iş görecek, bazı hafif oyunları çalıştıracak bir kart alabilirsiniz tabi.

Burda alay ettiğimiz bir tavrımız yok. '' Şaka mı? '' yorumunu attığım için de pişman değilim. Kimse kusura bakmasın lakin her şeyin de bir adabı, usulü var kimse kusura bakmasın. Madem çok istiyor arkadaş 200 TL fiyatında bir mal, cs 1.6 da stabilite alacağı FPS değerli ekran kartını seve seve öneririz.
O zaman 'şaka mı' bilmem ne yazacağına ekran kartı önerseydin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı