200 TL F/P mouse

B0rstic

Kilopat
Daha fazla  
200 TL'ye alınabilecek en iyi F/P mouse hangisi? Forumlardan araştırdığım kadarıyla Razer Viper Mini olarak gözüküyor. Sizce bu fiyata alınabilecek en iyi mouse bu mudur? Genelde FPS tarzı oyunları oynuyorum ve tutuş şeklim palm grip.

Acelem yoktu, bekleyecektim ama malum doların yükselmeye başlamasıyla fiyatların ileride ne olacağı belli olmadığı için viper mini modelini satın aldım konuyu kapatabilirsiniz.

Acelem yoktu, bekleyecektim ama malum doların yükselmeye başlamasıyla fiyatların ileride ne olacağı belli olmadığı için viper mini modelini satın aldım konuyu kapatabilirsiniz.
Güzel tercih, şu zamanda beklemek kesinlikle bir hata olurdu.
Dolar her gün 10 kuruş artıyor.
Viper Mini ben de kullanıyorum bu arada, pişman etmez. Hayırlı olsun.

Razer viper mini, bu fiyat bandında en iyisi.
Güzel tercih, şu zamanda beklemek kesinlikle bir hata olurdu.
Dolar her gün 10 kuruş artıyor.
Viper Mini ben de kullanıyorum bu arada, pişman etmez. Hayırlı olsun.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, pişman edeceğini bende düşünmüyorum. Ürünü zonebilişim üzerinden aldım mağaza yorumları kötü değil ama yine de emin olmak istiyorum, ürünün orijinal olup olmadığını anlayabilmemin bir yolu var mı?

Cevaplarınız için teşekkür ederim, pişman edeceğini bende düşünmüyorum. Ürünü zonebilişim üzerinden aldım mağaza yorumları kötü değil ama yine de emin olmak istiyorum, ürünün orijinal olup olmadığını anlayabilmemin bir yolu var mı?
Yorumlar kötü değil ve satıcı puanı da yeterli seviyede yüksek ise endişelenmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı