200 TL fare önerisi

kutlusson

Hectopat
Daha fazla  
Yaşananları tekrardan yazmaya gerek duymuyorum, izdihama hepimiz farklı yerlerde şahit olduk. Maksimum 200 lira civarında F/P Gaming mouse tavsiyelerinizi bekliyorum. Rahatlığı, hafifliği ve ele oturması olmazsa olmaz aradığım özellikler. Önerilerinize açığım dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Logitech G203 ü öneririm ya da ucuza bulabilirsen kendimde kullandığım G300 s öneririm.
Not: Eğer elin büyükse bunlar işini görmez.
2'sini de kullandım kullanmaktayım abim sırf bu yüzden başka mouse aldı kullanamıyor diye.
He ayrıca hafiflik konusundada gayet iyiler öyle piyasada 100 150 TL'ye satılan ışıqlı mışıklı ağır şeylerden değiller. Kafan rahat olsun.

Hepinize teşekkürler, aralarından birini seçip alacağım.
Küçük olması daha iyi benim için bu arada hocam, inceliyorum attıklarınızı. Sağ olun.

G300 s özellikleri şöyle:
uzunluk: 115 mm genişlik: 72 mm yükseklik: 37 mm ağırlık: 82 g (kablo hariç) kablo uzunluğu: 2.10 m. Çözünürlük: 200 – 2,500 DPI ayrıca üstünde birçok tuş var ve programını kurarak istediğin tuşu veya tuş takımını[ben ctrl c ve ctrl v koydum direk o tuşa basarak işimi görüyorum]
Hepinize teşekkürler, aralarından birini seçip alacağım.
Küçük olması daha iyi benim için bu arada hocam, inceliyorum attıklarınızı. Sağ olun.
Tamamdır sağlıcakla kalın iyi günler.

G300 s özellikleri şöyle:
uzunluk: 115 mm genişlik: 72 mm yükseklik: 37 mm ağırlık: 82 g (kablo hariç) kablo uzunluğu: 2.10 m. Çözünürlük: 200 – 2,500 DPI ayrıca üstünde birçok tuş var ve programını kurarak istediğin tuşu veya tuş takımını[ben ctrl c ve ctrl v koydum direk o tuşa basarak işimi görüyorum]

Tamamdır sağlıcakla kalın iyi günler.

G300S kronik sorunlu.

Geri
Yukarı