200 TL fare önerisi

10 yıl gibi uzun bir süre boyunca eski model Inca marka bir mouse kullanmaktayım ve bugün maalesef sağ tık çalışma ömrünü yitirmiş olacak ki basmıyor, belki düzeltilebilecek bir sorun fakat uğraşmak istemiyorum. Ayrıca elime de çok küçük gelmeye başladı. Önerileriniz nelerdir? Kablolu olması daha iyi olur.
Fanli gaming mouse..

Terminatör gibi.

Abi param olsa alırim bunu...

Ayrica monofiyat.com a girerseniz indirim kuponu gelme ihtimali var rastgele kod geliyor istediginiz zaman kullanabilirsiniz.

G203 mercury sensör kullanmıyor, alınmamalı.
Fanli gaming mouse..

Terminatör gibi.

Ayrica monofiyat.com a girerseniz indirim kuponu gelme ihtimali var rastgele kod geliyor istediginiz zaman kullanabilirsiniz.
Hocam mouse bakıyor arkadaş, Transformers değil. :D

Corsair Katar güzel gözüküyor.

Fanli gaming mouse..

Terminatör gibi.

Hocam ilginç gözüküyor ama ben ekstrem bir fare aramıyorum sağolun 🙂

Bu önerilerin dışında Gigabyte Aorus M2, Cooler Master CM110 ya da Asus TUF Gaming M3 nasıl olur? Logitech MX518'in tasarımını pek beğenemedim.

Hocam ben bu bütçelerde en iyi mouselardan birisi diye biliyordum ama doğrudur o kadar ayrıntısını bilmiyorum. Teşekkürler bilgi için.
Hocam ben de hakim değilim, ben de sizin gibi biliyordum bir iki güne kadar.

Hocam ben de hakim değilim, ben de sizin gibi biliyordum bir iki güne kadar.

Ben de bugün gördüm hocam ama o kadar ayrıntısı beni çok ilgilendirmiyordu ben sadece hikayeli oynuyorum ama rekabetçi oynayan için önemli bir şey sanırım.

Geri
Yukarı