200 TL fare önerisi

Cihan Özbey

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elim 20cm ve tutuş şeklim fingertip sanırım, şu an mousem olmadığı için tutuş şeklimi bilemiyorum ama fingertip ile palm grip arası bir şey. Maksimum 200 TL verebilirim diye düşünüyorum.

2 sorum olacak öncelikle isminde mini yazdığı için aklıma takıldı, 20cm el için uygun değil mi? Bir de bu tür satıcılardan almak sağlıklı mı yani ürün orijinaldir değil mi?
Şahsen el büyüklüğünün tamamen alışkanlıkla alakalı olduğunu düşünüyorum. Razer viper mini kullanıyorum memnunum.

2 sorum olacak öncelikle isminde mini yazdığı için aklıma takıldı, 20cm el için uygun değil mi? Bir de bu tür satıcılardan almak sağlıklı mı yani ürün orijinaldir değil mi?

Tutuş şekliniz fingertip olduğu için önermiştim, fingertip tutuş şekline gayet uygun bir fare. Şahsen kendim kullanıyorum ve benim de elim yaklaşık 20cm civarında, ben palm tutuş şeklinde kullanıyorum ve rahatım. Tamamen alışkanlık meselesi, bir süre sonra alışırsınız.
Evet sağlıklıdır, eğer içinizde bir şüphe olursa seri numarasını Razer'in kendi sitesinden sorgulatarak ürünün orijinal olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Bir sorun oluşması halinde iade hakkına sahipsiniz, bir sıkıntı olmaz.

Dosya Ekleri

• IMG-20220512-WA0003.jpg
    IMG-20220512-WA0003.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı