200 TL fare önerisi

Bütçe
200

Draqula

Centipat
Daha fazla  
Merhaba önceki konumda belirttiğim gibi Corsair Sabre Pro alacaktım fakat babam bir fareye 400 TL vermedi. Hani elimden bir şey gelmemisti ve gidip Everest 80 liralık kablosuz mouse aldim.

Sık sık kopma yaşıyordum ve iade ettim fareyi ve şu an önerebileceğiniz var mi ucuzundan? Bütçe maksinum 200 TL ve aşamam. Yani babam izin vermez, hani önerebileceğiniz mouse var mi?

Ucuzundan olsun idare etsin, oyun da oynatsin. Biliyorum çok isteğim var fakat acaba öyle bir mouse var mi?

Bütçe 200TL dedim diye tam 200'lük mouse atmana gerek yok, bir tik daha ucuzu da olabilir işte fiyat performans olan.

Cevaplariniz için teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba önceki konumda belirttiğim gibi Corsair Sabre Pro alacaktım fakat babam bir fareye 400 TL vermedi. Hani elimden bir şey gelmemisti ve gidip Everest 80 liralık kablosuz mouse aldim.

Sık sık kopma yaşıyordum ve iade ettim fareyi ve şu an önerebileceğiniz var mi ucuzundan? Bütçe maksinum 200 TL ve aşamam. Yani babam izin vermez, hani önerebileceğiniz mouse var mi?

Ucuzundan olsun idare etsin, oyun da oynatsin. Biliyorum çok isteğim var fakat acaba öyle bir mouse var mi?

Bütçe 200TL dedim diye tam 200'lük mouse atmana gerek yok, bir tik daha ucuzu da olabilir işte fiyat performans olan.

Cevaplariniz için teşekkürler, iyi sosyaller.

Hocam bütçenizi biraz aşıyor ama Rampage Smx-r70 Blaze Usb 6400dpi Rgb Macrolu Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bayadan beri bende kullanıyorum bir sıkıntısı yok.

Kablosuz bir mouse önereceğim, bütçenizi 199 TL arttırmanız lazım.

Adam 400 TL'ye babam izin vermiyor diyor sen konu sahibinin bütçesinin iki katına ürün oneriyorsun. Okuduğunu anlamada problem yasiyorsun sanırım.

Konu sahibinin ne istediğinin farkındayım, bütçeyi arttıramayacağını söylediğini de biliyorum fakat biraz zorlamalı.
Biraz derken 2 katı galiba

Hocam birkaç farklı modeli var acaba en iyileri bumu

Sorma nedenim incelemelerde genellikle diğer 2 farklı model incelemesi daha çok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı