200 TL fare tavsiyesi

Devour S berbat. O parayı PWM 3325 mouse'a vermezdim, ölümüne Devour S önermeye gerek yok.

MX 518 al. G203 alma.
Tasarımsal olarak pek hoşuma gitmediği için eledim açıkcası gözede hitap etmesini istiyorum

Berbat olan kısmı nedir? Sensörü daha kötü diye ürün berbat olmuyor, aksine modülerlik ve görüntü bakımından gayet iyi bir ürün.
Sensörü kötü olduktan sonra ve fiyatını hak etmedikten sonra isterlerse mouse'un yanında 100 kutu çikolata yollasınlar, önemli değil.
Tasarımsal olarak pek hoşuma gitmediği için eledim açıkcası göze de hitap etmesini istiyorum.

Sensörü kötü olduktan sonra ve fiyatını hak etmedikten sonra isterlerse mouse'un yanında 100 kutu çikolata yollasınlar, önemli değil.

Devour S ile Redragon'un sensörleri arasında uçurum fark varmış gibi diyorsunuz ya bunları...

Devour S ile Redragon'un sensörleri arasında uçurum fark varmış gibi diyorsunuz ya bunları...
Evet, baya bir fark var.
1614530128587.png

1614530136803.png

Olsun olmasın. Gamepower almasını istemem. Evet, o fare aslında Deluxe fare ama yine de almasını istemem. Diyelim bozuldu, kim bakacak bunun garantisine?

Modüler parçalarda paslanma olması çok olan bir sorun, bu farede olsa ne olacak peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı