200 TL FPS oyunları için mouse önerisi

Baktığımda Viper mini'nin sensörü daha iyiydi bu yüzden Viper mini önerdim. Rn son baktığımda V2 Mini 230 Viper mini 240 TL'ydi.

Eğer bu ikisi arasından birini alacaksanız Viper mini 200 TL altı alacaksanız Aorus M2 öneririm.

V2 mini ve Viper Mini 300IPS ve 35G hızlanma ile bu seviyede rakipsiz. V2 mini kullanıyorum kendim.

İkisi arasından hangisi forumda V2 mini daha iyi diyorlar üstte biri Viper dedi ve galiba sensör olarak bu fiyatta en iyi bunlar ben pek anlamıyorum mousetan.
Baktığımda Viper mini'nin sensörü daha iyiydi bu yüzden Viper mini önerdim. Rn son baktığımda V2 Mini 230 Viper mini 240 TL'ydi.

Eğer bu ikisi arasından birini alacaksanız Viper mini 200 TL altı alacaksanız Aorus M2 öneririm.
Forumda v2 nin sensörü daha yeni diyolar ama galiba daha kötü tama anlamadım

İkisi arasından hangisi forumda V2 mini daha iyi diyorlar üstte biri Viper dedi ve galiba sensör olarak bu fiyatta en iyi bunlar ben pek anlamıyorum mousetan.

Forumda v2 nin sensörü daha yeni diyolar ama galiba daha kötü tama anlamadım
İnternette Deathadder esential 220 IPS Viper mini 300 IPS yazıyordu. @exTypen

2 senedir linktekini kullanıyorum. Kablosu temassızlık yapıyor artık. Kablosu örgülü olsa iyi. Tutuş şeklimin ismini bilmiyorum. Direkt dümdüz tutuyorum, bir ismi yok herhalde. İşaret parmağım sol tıkta, orta parmağım sağ tıkta. Elim orta büyüklükte. Önerilerinizi bekliyorum.

Bence asla Gampower, Rampage falan bakmayın bile Razer'ın Viper Mini'i SteelSeries Rival 3 indirime giriyor 230'lara falan düşüyor onlar düşünülebilir sonra Corsair vb düşünülebilir Razer dearhadder essential alınabilir bu markalar üzmez.

Bu bütçede alınabilecek en iyi fareler Viper Mini ve DeathAdder V2 Mini'dir. Rival 3 falan boşuna önermeyin. Daha ucuza fare lazımsa Katar Pro bakılabilir.

Geri
Yukarı