200 TL FPS/RPG için kullanılabilecek fare önerisi

Bütçe
100-200

Alucarior

Femtopat
Daha fazla  
(200 tl geçmese hoş olur) Arkadaşlar ani hareketlerde takılma yapmayacak (hem mekanik hem de sensör) ve ergonomik bir mouse almak istiyorum Rampage SMX-R22 Phoenix7 almıştım fakat FPS için uyumu 0 çok takılma oluyordu. Ergonimisi çok hoşuma gitmişti malzeme kalitesi de iyiydi fakat sensörleri hız için uyumlu değildi. Yüksek DPI ile ilgilenmiyorum yavaş veya ortada oynuyorum çoğunlukla. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Logitech 2 seneyi tamamladıktan sonra kötüleşiyor. G300SIM 2 senesini doldurduktan birkaç hafta sonra Switch'leri tutukluk yapmaya ve basmamaya kalkıştı. Biraz kurcaladım sağ alttaki makro tuşu çıkıp girmiyordu. Sağ tıkın önüne bastığım zaman farenin üst yüzeyini tutan Switch'ler atıp mouse arka salıyordu.

Logitech 2 seneyi tamamladıktan sonra kötüleşiyor. G300SIM 2 senesini doldurduktan birkaç hafta sonra Switch'leri tutukluk yapmaya ve basmamaya kalkıştı. Biraz kurcaladım sağ alttaki makro tuşu çıkıp girmiyordu. Sağ tıkın önüne bastığım zaman farenin üst yüzeyini tutan Switch'ler atıp mouse arka salıyordu.

Tm başka mouselara bakıyorum simdi.

Geri
Yukarı